فراخوان جذب ایده برای توسعه محصولات مبتنی بر چارچوب های فلزی، آلی

به گزارش شاتر عکاسی، مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی فراخوان جذب اید برای توسعه محصولات مبتنی بر چارچوب های فلزی-آلی را گفت.

فراخوان جذب ایده برای توسعه محصولات مبتنی بر چارچوب های فلزی، آلی

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی فراخوان جذب ایده جهت توسعه محصولات مبتنی بر چارچوب های فلزی-آلی را اعلام کرد علاقمندان می توانند از طریق سایت آیکن برای ثبت نام در این فراخوان اقدام نمایند.

مهلت ارسال ایده ها در این فراخوان پایان بهمن ماه خواهد بود و داوری طرح ها تا 20 اسفند انجام خواهد شد. نتایج این داور ها در 25 اسفند ها اعلام شده و شتاب دهی و ساخت نمونه اولیه نیز در سال 1401 انجام می شود. طرح های برگزیده از اردیبهشت تا پایان مهرماه 1400 برای ساخت نمونه اولیه فرصت خواهند داشت. در ضمنً برای افراد دارای سابقه انجام پروژه در حوزه فراخوان نیز اولویتی در نظر گرفته شده است.

متخصصان این حوزه می توانند تا پایان بهمن ماه، ایده های خود را از طریق لینک زیر ارسال نمایند. پس از داوری و اعلام سه تیم برتر، فرصت حمایت شش ماهه و بهره مندی از حمایت های فنی و آموزشی در اختیار تیم ها قرار خواهد گرفت.

https://icanano.ir/ican-network/mof-challenge/

‫علاقمندان می توانند برای آشنایی بیشتر با این حوزه فناوری، در رویداد ICANETWORK 3 نیز شرکت نمایند. ثبت نام در این رویداد برای تیم های شرکت نماینده در فراخوان رایگان خواهد بود. جهت ثبت نام به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

https://icanano.ir/ican-network/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1401 بروزرسانی: 30 فروردین 1401 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 2027

به "فراخوان جذب ایده برای توسعه محصولات مبتنی بر چارچوب های فلزی، آلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان جذب ایده برای توسعه محصولات مبتنی بر چارچوب های فلزی، آلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید