رضایی: مرزها برای جلوگیری از شیوع کرونای هندی بسته شود

به گزارش شاتر عکاسی، یک عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر اظهار کرد که برای مقابله با شیوع گسترده ویروس کرونای هندی باید مرزها بسته شده و کسانی که وارد کشور می شوند به قرنطینه بروند.

رضایی: مرزها برای جلوگیری از شیوع کرونای هندی بسته شود

ابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: با توجه به احتمال ورود ویروس جهش یافته کرونای هندی به کشور درخواست ما بسته شدن مرزها است. همچنین باید کسانی که وارد کشور می شوند به قرنطینه بروند و از آنها تست کرونا گرفته شود.

وی ادامه داد: در مرزها تردد بسیار زیاد است باید مراقبت های لازم صورت گرفته و پروتکل های حداکثری اعمال شود تا این بار شاهد ورود ویروس کرونای هندی به کشور نباشیم.

کننده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که شرایط استان بوشهر خوب نیست، اظهار کرد: روزانه تعدادی از هم استانی های ما بی گناه از بین رفته و فوت می شوند، می توان جلوی این شرایط را گرفت، اما با بی مبالاتی مسئولان و ضعف در سیاست گذاری شاهد شرایطی هستیم که بیمارستان ها پر از بیمار کرونایی شده و ظرفیت بیمار جدید ندارد.

رضایی در خاتمه گفت: در خیابان های بوشهر دیدم که ماشین هایی با زدن آژیر قرمز به مردم اعلام می کنند که شرایط قرمز است و از تردد پرهیز کنند، همچنین پروتکل ها را رعایت کرده تا شاهد بدتر شدن شرایط نباشیم، قطعا دولت هم باید مبادی ورودی مرزها را کنترل کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1625

به "رضایی: مرزها برای جلوگیری از شیوع کرونای هندی بسته شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: مرزها برای جلوگیری از شیوع کرونای هندی بسته شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید