کتاب رویای سفر بارسلونا برای استفاده گردشگران ایرانی منتشر شد

به گزارش شاتر عکاسی، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، کتاب رویای سفر بارسلونا برای استفاده گردشگران ایرانی منتشر شد.

کتاب رویای سفر بارسلونا برای استفاده گردشگران ایرانی منتشر شد

کتاب رویای سفر، بارسلونا پنجمین جلد از مجموعه کتاب های راهنمای سفر به شهرها و کشورهاست که پس از کتاب های پاریس، ایتالیا، وین و سوئیس چاپ و منتشر شده است.

این کتاب در 240 صفحه گلاسه رنگی، در سیزده فصل دارای مطالبی مرتبط با جغرافیا و تاریخ اسپانیا و بارسلونا، روابط میان ایران و اسپانیا، محله ها، بناها، موزه ها، پارک ها و بعلاوه خوراک، جشن ها و رویدادهای فرهنگی، مراکز خرید، ادبیات و سینما و گشت های یک روزه از بارسلوناست.

رویای سفر، بارسلونا یک کتاب راهنمای جهانگردی تمام عیار برای سفر به این شهر است. این کتاب که به بسیاری از نیازهای یک جهانگرد پاسخ می دهد، به نوعی برای خواننده ایرانی شخصی سازی شده و در جریان فراوری محتوای آن به سلیقه مسافران کشورمان توجه ویژه ای شده است.

کتاب با معرفی جغرافی و تاریخ اسپانیا و بارسلونا تا جایی که برای جهانگردانی که به مدت چند روز به این شهر سفر می نمایند، کافی باشد، شروع می گردد و با معرفی جاذبه های جهانگردی از جمله بناها، موزه ها، مجسمه های معروف شهر، پارک ها پیش می رود. معرفی انواع خوراک و رستوران ها و کافه ها با درج آدرس و ساعات کاری در کتاب فراموش نشده است. بعلاوه زمان برگزاری رویدادهای هنری و فرهنگی بارسلونا و معرفی مراکز خرید در صفحاتی از کتاب جای گرفته اند.

کتاب رویای سفر، بارسلونا بعلاوه حاوی اطلاعات ارزشمندی از روابط علمی و ادبی ایران و اسپانیا، روابط دیپلماتیک و رسمی هر دو کشور، ایران شناسی در اسپانیا و جدول وقایع نگار اسپانیا و ایران است.

معرفی فیلم ها و کتاب های مرتبط با بارسلونا و اسپانیا در بخش دیگری از کتاب آمده است. در لابه لای صفحات، سه مسیر پیاده روی گرافیکی نیز درج شده است که جهانگرد را در پرسه زدن در شهر بارسلونا یاری می نمایند.

در انتهای کتاب برای کسب تجربه های بیشتر از سفر به بارسلونا، سه مقصد سفر یک روزه از بارسلونا نیز معرفی شده است.

این جلد از مجموعه کتاب های راهنمای سفر به شهرها و کشورها، همانند کتاب های دیگر این مجموعه، حاوی کوتاه نوشت های تکمیلی در قالب راز، پیشنهاد راهنما، مشاهیر، جالب است بدانید که است.

کتاب رویای سفر، بارسلونا مجهز به مسیریابی به یاری تکنولوژی QRcode است.

این مجموعه که زیرنظر آرش نورآقایی و با مدیریت نسیم محمدی تهیه و تدوین شده، به منظور آموختن بهتر و خلق خاطرات شیرین تر از سفر انتشار یافته و حاصل فراوری محتوای ناب و دقیقی است. برای تهیه این کتاب به قیمت 350 هزار تومان میتوان به وبسایت www.gilgameshmag.com مراجعه کرد.

منبع: همگردی
انتشار: 24 خرداد 1403 بروزرسانی: 24 خرداد 1403 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 2322

به "کتاب رویای سفر بارسلونا برای استفاده گردشگران ایرانی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب رویای سفر بارسلونا برای استفاده گردشگران ایرانی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید