کاوه: با کشتی گیرانی که به مسابقات پشت کردند برخورد می گردد، فیروزپور سیری ناپذیر است

به گزارش شاتر عکاسی، مدیر تیم های ملی کشتی آزاد تأکید کرد که با آن دسته از کشتی گیرانی که بعد از شکست در دور مقدماتی، برای حضور در شانس مجدد وزن کشی نکرده اند برخورد خواهد شد.

کاوه: با کشتی گیرانی که به مسابقات پشت کردند برخورد می گردد، فیروزپور سیری ناپذیر است

محسن کاوه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد تعداد بالای کشتی گیرانی که در مسابقات قهرمانی کشور سر وزن نرسیدند و عده ای که بعد از شکست در دور مقدماتی، مسابقات را ادامه ندادند، گفت: متأسفانه تعدادی از نفرات کشتی نگرفتند. قضیه این تعدادی که بعد از شکست در دور مقدماتی، در گروه شانس مجدد کشتی نگرفتند با آنهایی که سر وزن نرسیدند، فرق دارد. این رفتار پشت کردن به مسابقات بود و اصلاً قابل پذیرش نیست. تکلیف آنهایی که سر وزن نرسیدند جدای از آنهایی است که کشتی نگرفتند. قطعاً با آنها برخورد صورت خواهد گرفت.

وی در مورد اینکه آیا همه نفرات اول مسابقات کشوری طبق وعده به قهرمانی آسیا اعزام خواهند شد، گفت: بله، طبق صحبت قبلی قرار است نفرات اول به قهرمانی آسیا بروند.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد در مورد زمان اعلام تیم اعزامی به آمریکا مطرح نمود: در یکی دو روز آینده کشتی گیران اعزامی معرفی خواهند شد.

کاوه در مورد عملکرد امیرحسین فیروزپور در مسابقات قهرمانی کشور گفت: او روز به روز بهتر می گردد. او توانایی این را دارد که به سطح اول کشتی بزرگسالان برسد، به شرطی اینکه کار کند و دست از کوشش برندارد. این چیزی که من در وجود فیروزپور دیدم فکرمی کنم خیلی علاقمند به کشتی و سیری ناپذیر است.

سرمربی تیم ملی جوانان در مورد عملکرد شاگردان جوانش در قهرمانی کشور یادآور شد: خداراشکر خوب بودند و از مسابقات جوانان دنیا اعتماد به نفس گرفتند. حاجیلوییان اگر امروز ارشک محبی و شهبازی را می برد نشات گرفته از اعتماد به نفسی است که در این مدت پیدا نموده؛ خوشبختانه آنها به خودباوری لازم رسیده اند و این اتفاق خوب ورزش ماست. همه جوانان ما باید برای قهرمان شدن از نام ها نترسند و توانایی خودشان را نشان دهند و هر کشتی گیری که این کار را انجام دهد، برنده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 خرداد 1401 بروزرسانی: 8 خرداد 1401 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 2059

به "کاوه: با کشتی گیرانی که به مسابقات پشت کردند برخورد می گردد، فیروزپور سیری ناپذیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه: با کشتی گیرانی که به مسابقات پشت کردند برخورد می گردد، فیروزپور سیری ناپذیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید