پرسپولیس 3 بازیکن تاپ می خواهد ، این 2 بازیکن باید از تیم جدا شوند

به گزارش شاتر عکاسی، مهاجم اسبق پرسپولیس معتقد است مدیریت این فصل پرسپولیس واقعاً عالی کار نموده و با وجود مسائل فراوان پیروز شده تیم و باشگاه را از خطرات و محرومیت ها نجات داده و به نوعی به آرامش برساند.

پرسپولیس 3 بازیکن تاپ می خواهد ، این 2 بازیکن باید از تیم جدا شوند

به گزارش خبرنگاران آنلاین، علی باغمیشه معتقد است با برگرداندن آرامش نسبی به پرسپولیس و حل مسائل خارج از زمین تا حد ممکن یحیی هم در مستطیل سبز با اتخاذ برترین شرایط و تدبیرها شرایط خیلی خوبی را برای پرسپولیس به لحاظ فنی به وجود آورده است.

گفت وگوی مهاجم اسبق پرسپولیس را در ادامه با ایران ورزشی بخوانید:

*پرسپولیس در آسیا قادر به کسب پیروزیت و قهرمانی خواهد بود؟

بازیکنان خیلی خوبی در پرسپولیس حضور دارند اما پرسپولیس برای پیروزیت در سطح قاره آسیا حتماً به وجود بازیکنان خیلی خوب دیگری در سطح بین المللی احتیاج دارد.

*برای لیگ داخلی فکر می کنید پرسپولیس به چه بازیکنانی و در چه پست هایی احتیاج دارد؟

پرسپولیس به مهاجم و دفاع چپ رونده در لیگ ایران احتیاج دارد و باید در این دو جناح تقویت گردد.

*برای لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس در چه پست هایی باید تقویت گردد و به چه بازیکنانی احتیاج دارد؟

پرسپولیس برای پیروزیت در آسیا به سه بازیکن تاپ خارجی احتیاج دارد. بازیکنانی که به طور مثال باید در حد لوکادیا باشند و بتوانند کار را در مقاطع حساس برای پرسپولیس درآورند. در این بین جدا از جذب مهاجم خوب گلزن که یکی از احتیاجهای پرسپولیس است، فکر می کنم پرسپولیس به جذب هافبک میانی خیلی قوی مانند هافبک میانی خارجی قوی فعلی تراکتور احتیاج دارد و به هر حال برای مسابقات سطح بالای خارجی پرسپولیس باید از هر لحاظ تقویت گردد.

*برای فصل آینده هم یحیی باید در پرسپولیس حفظ گردد؟

حتماً یحیی باید در پرسپولیس حفظ گردد چون مربی ایرانی بهتر از ایشان برای پرسپولیس وجود ندارد. مربی که کارایی خودش را با چند قهرمانی و نوع بازی پرسپولیس که واقعاً به نسبت بقیه حریفان متمایز است، نشان داده است. یحیی قطعاً به علت اعتقاد مدیر عامل پرسپولیس در تیم حفظ می گردد. خوشبختانه پرسپولیس مدیری مانند درویش دارد که پیروز شده مسائل خارجی و داخلی پرسپولیس را تا جایی که امکان داشته حل نماید و به حداقل برساند. این مسأله یعنی حل مسائل بیرون از زمین موجب شد تا بازیکنان تیم و یحیی با آرامش بیشتری تمام فکر و فکر شان را معطوف به بازی و ارائه برترین نمایش فنی سازند. زوج یحیی به لحاظ فنی و درویش به لحاظ تبحر در کارهای مدیریتی حتماً می توانند باز هم پرسپولیس را به قهرمانی های دیگری در ایران برسانند.

*اما برای قهرمانی در آسیا، پرسپولیس به نظر می رسد که شانس چندانی در بین تیم های متمول عربی و شرق آسیا نداشته باشد!؟

به هر حال با سرمایه و بودجه ای که تیم های عربی و شرق آسیا دارند واقعاً رقابت ما و آنها یک جنگ نابرابر است اما از آنجا که یحیی تجربه پیروزی در آسیا داشته و یک بار تیم را به فینال آسیا رسانده، من فکر می کنم با تقویت تیم و جذب سه بازیکن خارجی می توانیم حرف هایی برای گفتن حتی در سطح قاره آسیا داشته باشیم.

*بازیکن خارجی این فصل پرسپولیس را چگونه ارزیابی کردید؟

به غیر از لوکادیا، شیخ که دائم مصدوم بود و بازیکن دیگر برزیلی هم اصلاً به دلم ننشست و نتوانست خودش را نشان دهد. بازیکنی که به احتمال زیاد از پرسپولیس جدا خواهد شد. در هر حال من فکر می کنم پرسپولیس به جذب مهاجمی ترجیحاً با مشخصات سرزنی ایده آل احتیاج دارد؛ کاری که مهاجم برزیلی و نیز اهل مالی پرسپولیس به هیچ وجه نتوانستند در این تیم آن را به نحو احسن انجام دهند.

*به طور کلی فکر نمی کنید پرسپولیس به جذب بازیکنانی جوان احتیاج دارد؟

حتماً پرسپولیس به پوست اندازی احتیاج دارد و بازیکنانی که در فصلی که گذشت نتوانستند خودشان را نشان دهند و بازی زیادی به آنها نرسید باید از پرسپولیس بروند و حتماً پرسپولیس می تواند با یک تغییر نسل و حضور بازیکنان جویای نام خودش را به برترین شکل نشان دهد.

*قهرمانی پرسپولیس در لیگ ادامه پیدا خواهد نمود؟

اگر کارشکنی نداشته باشند حتماً پرسپولیس می تواند باز هم قهرمان گردد. در ایران، پنج قهرمانی متوالی پرسپولیس به برخی ها فشار وارد کرد. از این رو برخی ها دوست ندارند پرسپولیس باز هم قهرمان گردد در حالی که ما شاهد بودیم بایرن در آلمان سال هاست که قهرمان شده یا تیمی مانند یووه هم در ایتالیا جدا از یکی، دو فصلی که قهرمانی را از دست داد، چندین سال متوالی در کشورش قهرمان شد در حالی که این رویه فکری در ایران جا نیفتاده است و برای برخی ها قابل هضم نیست که پرسپولیس به شکل متوالی قهرمان گردد. چه بسا که بعد از گلات قهرمانی پرسپولیس جبهه گیری عجیبی را علیه این تیم شاهد بودیم و برخی ها بهانه هایی را برای قهرمانی های تیم شایسته یحیی و برانکو مطرح ساختند که خودشان هم می دانستند هیچ عاملی جز شایستگی نمی توانسته عامل پنج قهرمانی متوالی در لیگ و سه گانه زدن و بسیاری از قهرمانی های دیگر پرسپولیس باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 خرداد 1402 بروزرسانی: 14 خرداد 1402 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 2264

به "پرسپولیس 3 بازیکن تاپ می خواهد ، این 2 بازیکن باید از تیم جدا شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس 3 بازیکن تاپ می خواهد ، این 2 بازیکن باید از تیم جدا شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید