هالیوود هم از حملات لفظی ترامپ بی نصیب نماند

به گزارش شاتر عکاسی، رئیس جمهور آمریکا با هدف دریافت صنعت سینمایی کشورش فرهنگ عامه را مقصر نمایش فیلم های خطرناک در جامعه دانست و تاکید کرد که هالیوود نژاد پرست است.

هالیوود هم از حملات لفظی ترامپ بی نصیب نماند

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به شاتر عکاسی گفت: افراد حاضر در هالیوود را نخبه و زبده نمی دانم به نظر من نخبگان افرادی هستند که موضوعات مختلف در زمینه های مختلف را دنبال می کنند اما هالیوود واقعا وحشتناک است.

وی افزود: شما درباره نژاد پرستی صحبت می کنید در حالی که هالیوود نژاد پرست است کاری که آنها با پخش فیلم های از این قبیل انجام می دهند برای کشور ما واقعا خطرناک است. کاری که هالیوود انجام می دهد یک صدمه بسیار بزرگ برای کشورمان است.

ترامپ هیچ گونه مثالی برای خطاب کردن هالیوود به عنوان یک نژاد پرست ارائه نداد. ترامپ مرتبا از سوی هنرمندان و صنایع فیلم سازی به خاطر سیاست هایش و به خاطر آن که شخصا به نژاد پرستی دامن می زند مورد نقدها شدید قرار گرفته است.

این اظهارات رئیس جمهور آمریکا درباره هالیوود احتمالا از افزایش خشم محافظه کاران نسبت به تعلیق پخش فیلم شکار (the hunt) نشات گرفته است؛ فیلمی که ظاهرا طرفداران ترامپ را نشان می دهد که توسط لیبرال ها شکار شده اند. لیبرال هایی که به اسرای خود به عنوان رقت انگیزها اشاره می کنند. رقت انگیزها اسم مستعاری است که توسط هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2016 میلادی به برخی از طرفداران ترامپ اطلاق شده است.

این فیلم قرار بود 27 سپتامبر منتشر شود اما پس از تیراندازی های گسترده اخیر در ال پاسو و دیتون مجوز پخشش متوقف شد. به طور کامل معین نیست که آیا این فیلم بر لیبرال هایی که محافظه کاران را شکار می کنند متمرکز است یا خیر اما ظاهرا درباره گروهی از افراد ثروتمند است که انسان ها را شکار می کنند. در خلاصه این فیلم آمده است 12 غریبه در جنگلی بیدار می شوند آنها نمی دانند که کجا هستند و چطور به اینجا رسیدند آنها نمی دانند که برای هدف ویژه ای یعنی شکار انتخاب شده اند.

ترامپ در توییتی نوشت: لیبرال های هالیوود نژاد پرست واقعی هستند و برای کشور ما بسیار مضر محسوب می شوند آنها خودشان خشونت به بار می آورند وسپس تلاش می کنند تا دیگران را مقصر بدانند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 266

به "هالیوود هم از حملات لفظی ترامپ بی نصیب نماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هالیوود هم از حملات لفظی ترامپ بی نصیب نماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید