پیشگویی شگفت انگیز سیمپسون ها درباره ماری جوآنا!

به گزارش شاتر عکاسی، وبسایت تابناک باتو: سریال کارتونی خانواده سیمپسون The Simpsons هنوز هم در حال غافلگیر کردن مخاطبان خود است. این کارتون اتفاقات امروز را چند سال پیش، پیشگویی نموده است. آخرین پیشگویی سیمپسون ها که درست از آب درآمده، قانونی شدن خرید و فروش ماده مخدر ماریجوآنا در کاناداست.

پیشگویی شگفت انگیز سیمپسون ها درباره ماری جوآنا!

از وبلاگ کوهنوردی پورسه دیدن فرمایید.

بنا بر این گزارش، سیزده سال پیش سیمپسون ها در قسمت Midnight Rx که در سال 2005 میلادی و در فصل شانزدهم سریال پخش شد، اقدام کانادا در قانونی کردن مصرف ماری جوآنا را پیشگویی نموده است. در این بخش یکی از شخصیت های کارتون که در کاناداست به دیگری سیگار ماری جوآنا تعارف می نماید و می گوید: ماریجوآنا اینجا قانونی است!

کارتون سیمپسون ها پیش بینی ها یا پیشگویی های زیادی درباره آینده داشته است. هفده سال پیش در یکی از قسمت های آن، دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا نشان داده شد! انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا در هفده سال بعد، تنها یکی از پیش بینی های کارتون سیمپسون ها بود. بعد از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، این کارتون محبوب چند بار مرور و تعیین شد؛ بعضی از حوادث رخ داده در آن، در دنیای واقعی هم رخ داده اند.

کانادا از روز چهارشنبه گذشته، نخستین کشور صنعتی دنیا به شمار می رود که خرید و فروش ماده مخدر ماری جوآنا را پس از ممنوعیت نزدیک به یک قرن، قانونی اعلام نموده است. این اتفاق از جمله دستاوردهای نخست وزیر کانادا، جاستین ترودو است که از دو سال پیش، تمام کوشش خود را در این زمینه به کار گرفت. او در تبلیغات انتخاباتی خود در سال 2015 به حامیانش قول داد تا به وسیله قانونی کردن خرید و فروش ماری جوآنا، جلوی مافیای مواد مخدر را که از غیرقانونی بودن این ماده مخدر سودهای کلانی به دست می آورند، بگیرد.

منبع: برترین ها
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 621

به "پیشگویی شگفت انگیز سیمپسون ها درباره ماری جوآنا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشگویی شگفت انگیز سیمپسون ها درباره ماری جوآنا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید