نوشابه خور ها بیخیال افزایش قیمت شدند

به گزارش شاتر عکاسی، کوکاکولا سود سالانه خوش بینانه ای را بر اساس تقاضای ثابت و افزایش قیمت پیش بینی می نماید.

نوشابه خور ها بیخیال افزایش قیمت شدند

به گزارش ایسنا، شرکت کوکاکولا رشد سود سال 2023 را بالاتر از انتظارات وال استریت پیش بینی کرد، زیرا تقاضا برای نوشابه های گازدار آن در برابر افزایش قیمت های متعدد برای مقابله با هزینه های بالاتر انعطاف پذیر است.

سهام این شرکت در معاملات حدود یک درصد افزایش یافت. جرالد پاسکارلی، تحلیلگر اوراق بهادار Wedbush گفت: قیمت گذاری بزرگ باعث عایدی های بیش از حد می گردد. این غول نوشیدنی بعلاوه برای اولین بار در سه فصل اخیر شاهد افزایش حاشیه عملیاتی بود. حاشیه عملیاتی 20.5 درصدی در سه ماهه دسامبر در مقایسه با 17.7 درصد در سال گذشته ثبت شد.

کوکاکولا در ماه اکتبر هشدار داد که نشانه هایی از تورم در حال ظهور است که قدرت مخارج مصرف کننده را کاهش می دهد و ممکن است منجر به تغییر به برند های خصوصی مقرون به صرفه تر گردد. پاسکارلی گفت در حالی که کاهش هزینه های انرژی و گاز طبیعی در اروپا برای سال 2023 دلگرم کننده است تقاضا در منطقه همچنان بیشترین کاهش را از افزایش قیمت کوکاکولا احساس می نماید.

بر اساس گزارش رویترز، هفته گذشته، پپسی گفت که قیمت نوشابه ها و تنقلات خود را پس از چندین دوره افزایش قیمت در سال گذشته افزایش نخواهد داد. کوکاکولا پیش بینی کرد که سود هر سهم تعدیل شده سالانه بین چهار تا پنج درصد افزایش یابد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 بهمن 1401 بروزرسانی: 26 بهمن 1401 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 2222

به "نوشابه خور ها بیخیال افزایش قیمت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوشابه خور ها بیخیال افزایش قیمت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید