قرار بود لایحه رتبه بندی معلمان در بهمن به مجلس ارائه گردد خبرنگاران

به گزارش شاتر عکاسی، عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: رتبه بندی معلمان، مطالبه جدی مجلس از دولت است و آحاد فرهنگیان این توقع را دارند که دولت انقدر معطل نکند و لایحه را به مجلس تقدیم کند.

قرار بود لایحه رتبه بندی معلمان در بهمن به مجلس ارائه گردد خبرنگاران

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی کریمی فیروزجایی عضو هیأت رئیسه مجلس درباره لایحه رتبه بندی معلمان، اظهار کرد: رتبه بندی معلمان، مطالبه جدی مجلس از دولت است و این موضوع به مطالبه عمومی در بین تمام تشکل های صنفی و سیاسی فرهنگیان تبدیل شده است و آحاد فرهنگیان این توقع را دارند که دولت انقدر معطل نکند و لایحه را به مجلس تقدیم کند.

وی ادامه داد: در مجلس در بند و تبصره 2، مبلغ 150 هزار میلیارد تومان که یک رقم گلوبال است، برای بعضی امور در اختیار دولت است که ما پیشنهادمان 15 هزار میلیارد تومان برای اجرای رتبه بندی معلمان است؛ البته این جدول در مجلس تصویب نمی گردد.

کریمی فیروزجایی اضافه کرد: قرار بود دولت در بهمن ماه لایحه رتبه بندی را به مجلس بدهد اما هنوز این لایحه به مجلس ارائه نشده است.

وی با اشاره به نگاه مجلس درباره لایحه رتبه بندی معلمان، اظهار کرد: وقتی دولت لایحه رتبه بندی را به مجلس ارائه دهد، با قید فوریت در اولویت قرار می دهیم و نگاه مجلس هم به موضوع رتبه بندی معلمان مثبت است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره ویژگی های این لایحه، گفت: معلمان به 5 رتبه تقسیم می شوند و یک سری ملاک های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دیده شده است که نهایتا منجر به تشکیل رتبه بندی اصلی معلمان می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1525

به "قرار بود لایحه رتبه بندی معلمان در بهمن به مجلس ارائه گردد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرار بود لایحه رتبه بندی معلمان در بهمن به مجلس ارائه گردد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید