صحبت های جالب فرهاد مجیدی درباره داور بازی استقلال

به گزارش شاتر عکاسی، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: قبلاً هم گفته ام این فصل بازی تیم ها خیلی به هم نزدیک است و مسلماً بازی سختی خواهیم داشت. در طول هفته با بازیکنان مان صحبت کردیم و برای یک بازی خوب آماده هستیم. آلومینیوم هم تیم بسیار خوبی است و به رسول خطیبی تبریک می گویم که تیم جوان و خوبی را مهیا نموده است. امیدوارم طرفداران دو تیم بازی خوب و زیبایی را ببینند.

صحبت های جالب فرهاد مجیدی درباره داور بازی استقلال

وی در خصوص آرامشی که به تیم استقلال داده و اینکه آیا در فصل جاری طرفداران این تیم می توانند به قهرمانی امیدوار باشند، گفت: بیشترین سهم را بازیکنان تیمم و مدیریت باشگاه دارند که یاری کردند تیم در فضایی خوب به کار خود ادامه بدهد. از بازیکنانم سپاسگزارم و قولی که به طرفداران استقلال می دهم، این است که من و بازیکنانم این فصل تمام کوشش مان را برای موفقیت استقلال انجام بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اعتراضش به قضاوت بعضی داوران و اینکه آیا فرایند داوری قابل تغییر است یا نه، گفت: از بعد از بازی پرسپولیس و از بازی سپاهان، کاری که من و کادرم انجام دادیم و می توانید از داوران چهارم سؤال کنید، این است که کوچک ترین اعتراضی به داوری نکردیم و این را به بازیکنان هم گفته ایم. با توجه به اینکه امکانات داوران ضعیف است و سیستم رادیویی و امکانات دیگر هم ندارند، اجازه داده ایم داوران قضاوت شان را نمایند. کوچک ترین اعتراضی به داوران نداشتیم و به داوران چهارم گفته ام اگر از کادر من کسی کوچک ترین اعتراضی کرد، او را بیرون بیندازند. سه چهار بازی کوچک ترین اعتراضی به داور نداشتیم و فکر می کنم داوران در فضایی آرام، بهتر تصمیم می گیرند. در خصوص گذشته هم باید بگویم دیگر نمی خواهم به گذشته برگردم، اما داوران خوبی داریم و ان شاءالله هفته به هفته فرایند داوری ها نیز بهتر گردد.

مجیدی اعلام کرد: کاری که ما انجام دادیم و امیدوارم تیم های دیگر هم ببینند و انجام دهند، این است که من، کادرم و بازیکنانم هیچکدام اجازه نداریم به داور اعتراض کنیم. اگر فیلم سه چهار بازی اخیر ما را بررسی کنید، کوچک ترین صحبتی حتی با داور چهارم هم نداشتیم. اول بازی هم به داور چهارم گفته ام هر کدام از کادرم داد زد یا اعتراض کرد، او را بیرون بیندازد. این کار را کردیم و امیدوارم تیم های دیگر هم این کار را انجام دهند تا داوران در فضایی آرام کار خود را انجام دهند.

وی راجع به اینکه بعضی رمز موفقیت تیمش در این فصل را یکدستی و شجاعت خودش در بازی دادن به بازیکنان جوان می دانند، گفت: همه جای جهان، این کار را می نمایند و بالاخره بازیکنان جوان باید بیایند. باشگاه بزرگ استقلال ویترین است و بازیکنان جوان باید خودشان را اینجا نشان بدهند و به تیم های بهتری بفرایند. در این خصوص مثال زدم که آیا باشگاه منچسترسیتی، بودجه ندارد که بازیکنان 19 ساله و 21 ساله را بازی می دهد؟ جوان ها باید بیایند و خودشان را نشان بدهند. من دوست دارم بازیکنان جوان بازی نمایند و علاقه زیادی دارم بازیکنان جوان تیمم را تشکیل بدهند. این فصل هم بازیکنان بسیار خوبی داریم و مطمئن باشید هر چه از لیگ بگذرد، جوان های ما خودشان را بیشتر نشان می دهند. آینده برای این جوان هاست و من اعتقاد زیادی به جوان های تیمم دارم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص شرایط آلومینیوم در این فصل و اینکه عوامل موفقیت تیم خطیبی را چه چیز هایی می داند، گفت: من چند بازی آلومینیوم را دیدم. این تیم نظم بسیار خوبی دارد. در این بین بیشترین سهم را خطیبی دارد که به این تیم نظم داده است. آلومینیوم بازیکنان آنچنان مشهوری ندارد، اما تیم یکدستی است و همین یکدستی به تیم آلومینیوم یاری نموده است که نتایج خوبی بگیرد. به بازیکنانم گفته ام که بازی سختی داریم و امیدوارم طرفداران دو تیم بازی خوبی ببینند.

مجیدی درباره شرایط رشید مظاهری و اینکه آیا او اجازه پیدا کرد که در تمرینات شرکت کند، گفت: بله، او با ما تمرین نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 25 خرداد 1401 بروزرسانی: 25 خرداد 1401 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 2077

به "صحبت های جالب فرهاد مجیدی درباره داور بازی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های جالب فرهاد مجیدی درباره داور بازی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید