سعادتمند: نمی گذارم دیاباته و میلیچ را فراری بدهند، دیاباته: ممنونم رییس که به فکرم هستی!

به گزارش شاتر عکاسی، پیرو اطمینان خاطری که مدیرعامل باشگاه استقلال بابت پرداخت شدن حق و حقوق شیخ دیاباته به این بازیکن داد مهاجم مالیایی استقلال با ارسال پیامی از تلاش سعادتمند تشکر کرد.

سعادتمند: نمی گذارم دیاباته و میلیچ را فراری بدهند، دیاباته: ممنونم رییس که به فکرم هستی!

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

گروه ورزشی خبرنگاران، روز 16 اردیبهشت ماه احمد سعادتمند پس از ماه حضور در باشگاه استقلال گزارش یک ماهه فعالیت هایش را از طریق رسانه باشگاه به اطلاع هواداران رساند و البته در همان ویدیو، شرایط مالی مجموعه اش را خوب توصیف نکرد.

اما سعادتمند در اولین هفته دومین ماه فعالیتش در باشگاه استقلال با تعدادی از دوستان و نزدیکان استقلالی اش که شرایط مالی خوبی هم دارند دیدار و جلسات متعددی را برگزار کرد تا در رفع مسائل مالی قدم های مثبتی بردارد. او در نهایت اعلام کرد با قرض کردن مقداری پول، طلب (10درصدی) بازیکنان و مربیان تیمش را پرداخت کرده است.

وی همچنین روز پنجشنبه هجدهم اردیبهشت نیز در پیامی دوباره، شیخ دیاباته و هروویه میلیچ را مخاطب خود قرار داده و درصفحه ایسنتاگرامش به شکل غیرحضوری با آنها حرف زد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در این پیام خطاب به دو بازیکن خارجی تیمش نوشت: گرچه عده ای در تلاشند تا شما را از استقلال فراری بدهند و حتی می خواهند شرایطی ایجاد کنند که من نتوانم پول اعضای باشگاه و تیم را هم بپردازم ولی با کمک برخی دوستان صمیمی ام که حتی نمی خواهند اسمشان را ببرم، مانع از موفقیت آنها خواهم شد.

سعادتمند نوشت: از امروز (20 اردیبهشت) پول دیاباته و میلیچ را به صورت بخش بخش پرداخت می کنم و نمی گذارم این دو بازیکن از استقلال دور شوند.

در واکنش به این موضوع شیخ دیاباته هم بلافاصله پیام مدیرعامل باشگاهش را با یک قلب آبی و ایموجی تشکر پاسخ داد و بابت توجهی که به شرایط قرارداد و طلبش دارد از رییس باشگاه سپاسگزاری کرد. ناگفته نماند؛ دیاباته همچنین از طریق مدیربرنامه اش برای باشگاه پیام داده که هر زمان قرار بود تمرینات از سر گرفته شود چند روز قبل او را مطلع کنند تا بتواند با باز شدن پروازهای بین المللی به ایران برشود. میلیچ هم که روز چهارشنبه هفته پیش از طرق مدیربرنامه اش از این موضوع مطلع شده بود همان روز پیام محبت آمیز اینستاگرامی اش را برای باشگاه منتشر کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1030

به "سعادتمند: نمی گذارم دیاباته و میلیچ را فراری بدهند، دیاباته: ممنونم رییس که به فکرم هستی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: نمی گذارم دیاباته و میلیچ را فراری بدهند، دیاباته: ممنونم رییس که به فکرم هستی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید