اخبار اقتصادی

بازی زیر نور هزینه دارد، دخترها در گرما بمانند

گلاره ناظمی، مسوول کمیته مسابقات فوتبال بانوان می گوید: استادیوم ها باید مجهز باشند تا مسابقات زیر نور برگزار گردد که همین هزینه بر است.

20 مرداد 1398

زندگینامه امام صادق (ع) از ولادت تا شهادت

زندگینامه امام صادق (ع) چون پایه گذار مذهب جعفری هستند اهمیت زیادی دارد. زندگی نامه امام صادق مصادف با حکومت خلفای اموی و عباسی بوده است.

19 مرداد 1398

توسل به نهایت (Appeal to Extremes) ، مغلطه به زبان آدمیزاد (34)

تعریف: مغلطه توسل به نهایت موقعی پیش می آید که گوینده با اشاره به حد نهایی یک استدلال منطقی سعی کند آن را مضحک جلوه دهد.

15 مرداد 1398

بومی سازی طرح توسعه صنعت پرورش ماهی در قفس

انتقال فناوری و بومی سازی طرح توسعه صنعت پرورش ماهی در قفس اجرایی می گردد.

12 مرداد 1398

با سریع ترین قطارهای دنیا آشنا شوید

خبرنگاران: شرکت ملی فراوری قطار در چین، یک قطار جدید طراحی نموده است که می تواند مسافران را تا سرعت 600 کیلومتر در ساعت جابجا کند. این اختراع جدید بهانه ای شد تا ما در خبرنگاران به سراغ سریع ترین قطار های دنیا برویم.

11 مرداد 1398

مهاجرت چالش جدید سوسیال دمکراتهای دانمارک

به گزارش خبرنگاران، روزنامه آلمانی مرکور در شماره امروز خود نوشت: دانمارک پس از انتخابات مجلس اروپا نمایندگان جدیدی را راهی مجلس خود کرد، این کشور پس از فنلاند و سوئد سومین کشور نوردیک است که چپ گراها در آن قدرت را در دست گرفته اند.

9 مرداد 1398

کم فروشی نان با طعم خشخاش

تثبیت نرخ نان موجب رواج کم فروشی و عرضه چند نرخی در سایه نان خشخاشی شده است.

9 مرداد 1398

ورود استارتاپ های نوظهور برای حل مشکل اشتغال

رئیس هیأت مدیره صندوق کارآفرینی امید گفت: یکی از برنامه های صندوق کارآفرینی امید اتصال روستا به تجارت الکترونیک است و با همکاری با استارت آپ ها با جدیت در حال اجرا و نهایی سازی آن هستیم.

5 مرداد 1398

پیغام رسان اندرویدی گوگل 500 میلیون بار نصب شد ، از حالت تاریک تا رابط کاربری مناسب

این روزها که بازار اپ های پیغام رسان بسیار داغ شده است، پیغام رسان اندرویدی گوگل نیز با استقبال بالای کاربران روبرو است و نرخ نصب این پیغام رسان از مرز 500 میلیون عبور نموده است.

4 مرداد 1398

امیرکبیر مجتمع خدمات فناوری راه اندازی می نماید

تهران- خبرنگاران- رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: با یاری بانک صنعت و معدن، مجتمع خدمات فناوری و آزمایشگاههای تخصصی در این دانشگاه راه اندازی می گردد.

31 تیر 1398

واشنگتن پست: موگرینی پمپئو را با بی میلی به حضور پذیرفت

تهران - خبرنگاران - روزنامه واشنگتن پست در گزارشی از نشست امروز وزیران خارجه اتحادیه اروپا که با سفر ناگهانی وزیر خارجه آمریکا مختل شد، نوشت: موگرینی با توجه به برنامه کاری فشرده اش، پمپئو را با بی میلی به حضور پذیرفت.

30 تیر 1398

300 سمن در بخش حفاظت از عرصه های ملی فعالیت دارند

سمنان- خبرنگاران- معاون دفتر ترویج و مشارکت های مردمی سازمان جنگل ها و مراتع کشور گفت: حدود300 سازمان مردم نهاد برای حفاظت از عرصه های منابع طبیعی در کشور دلسوزانه مشغول به فعالیت هستند.

26 تیر 1398

نگاهی به برنامه کنسرت های پیش رو

در هفته پیش رو علیرضا قربانی کنسرت با من بخوان را در تالار وحدت روی صحنه می برد.

25 تیر 1398

افزایش سهم محصولات کشاورزی در تجارت بین قزاقستان و ازبکستان

حجم گردش اقتصادی تجارت محصولات کشاورزی بین قزاقستان و ازبکستان در سال گذشته میلادی با افزایش 25.3 درصدی به نسبت سال 2017 به 2.5 میلیارد دلار رسید.

20 تیر 1398

وکیل کارلوس از رسیدن شکایت به کمیته انضباطی فیفا خبر داد

بازتاب شکایت کی روش از فدراسیون در رسانه های خارجی کارلوس کی روش بعد از هشت سال همکاری با تیم ملی ایران اولین شکایت خود از فدراسیون فوتبال را به کمیته انضباطی فیفا ارائه داد تا مطالبات شش ماه پایانی قراردادش را دریافت کند. این تصمیم بازتاب گسترده ای...

18 تیر 1398

انتقاد ناتو از تقویت ساز وکار نظامی روسیه در کریمه

تهران- خبرنگاران- سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) روز دوشنبه از اقدام روسیه برای تقویت ساز وکار نظامی در شبه جزیره کریمه و منطقه دریای سیاه بشدت انتقاد کرد.

7 تیر 1398

ناز مالکان و احتیاج فوتبال

تجربه فوتبال خصوصی در سال 97 اما تجربه ای به مراتب متفاوت تر از فصل های قبل بود. شاید بیشتر پروسه خصوصی سازی، این مالکیت های باشگاه ها بود که در سالی که گذشت پر حرف و حدیث و دردسرساز شد.

6 تیر 1398

پمپئو روسیه و کوبا را عامل بحران در ونزوئلا دانست

تهران - خبرنگاران - وزیر خارجه آمریکا با انتقاد از شرکت روس نفت به دلیل خرید نفت ونزوئلا مدعی شد که روسیه و کوبا بحران کنونی در این کشور را به وجود آورده اند.

4 تیر 1398

ترامپ امتیازات تجاری به هند و ترکیه را لغو کرد

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، دستور داده است امتیازات تجاری آمریکا برای هند و ترکیه لغو گردد.

2 تیر 1398

واکنش چین به تصمیم نهایی آمریکا درباره ایران

ایرنا نوشت: به دنبال تصمیم جدید آمریکا برای عدم تمدید معافیت تحریم های ایران، وزارت خارجه چین مجدداً مخالفت خود با تحریم های یک جانبه واشنگتن علیه تهران را اعلام نمود.

29 خرداد 1398
تعداد: (61)