اخبار اقتصادی

افزایش تقاضا خرید آپارتمان های میانسال

بروز دو ویژگی در بازار مسکن در ماه های اخیر سبب شده است تا مردم به خرید آپارتمانهای بیش از10 سال ساخت اقبال بیشتری نشان دهند.

10 اسفند 1398

اعتراض به آتش سوزی های استرالیا به لندن رسید

همزمان با تظاهرات ضد دولتی در استرالیا، شهروندان لندنی هم در اعتراض به اقدامات ناکافی نخست وزیر استرالیا در برابر آتش سوزی های گسترده مقابل کمیساریای عالی استرالیا در این شهر تجمع یافتند.

9 اسفند 1398

کارشناس عراقی: واشنگتن 6 میلیارد دلار تجارت سالیانه با عراق را قربانی تحریم نمی کند

یک کارشناس عراق با بعید دانستن اقدام واشنگتن در تحریم بغداد، اظهار داشت که متضرر نخست این تحریم خود آمریکا خواهد بود.

8 اسفند 1398

رودخانه قره سو قابلیت ویژه گردشگری برای کرمانشاه است

خبرنگاران/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: وسعت بسیار و رو به گسترش بودن شهر کرمانشاه یک فرصت محسوب می گردد و ابرشهرهای اینچنینی از جاذبه های بسیاری برای جذب نخبگان و متخصصین در حوزه های مختلف برخوردارند.

6 اسفند 1398

آشنایی با رسم و رسوم مردم شهرهای مختلف ایران در شب یلدا

آداب و رسوم شب یلدا در ایرانشب یلدا یکی از شب های مهم در ایران باستان بوده که البته در حال حاضر هم می باشد. اگر بخواهیم از اهمیت شب یلدا و این که از چه تاریخی در گاه شمار رسمی ایرانیان گنجانده شده برایتان بگوییم، قصه اش طولانی و زیاد می شود اما به نظر می...

6 اسفند 1398

نگاهی به درایت مراکش برای ورود به بازارهای گردشگری

آشنایی بیشتر روزنامه نگاران منجر به نگاشتن گزارش ها و سفرنامه های مختلفی از سفر آنها به مراکش خواهد شد که به دنبال آن شهروندان بیشتری از روسیه هم به فکر سفر به این کشور خواهند افتاد.

6 اسفند 1398

پیاده روی کیلومتری تا نخستین عابربانک

نبود دستگاه خودپرداز، پراکندگی و در دسترس نبودن شعبه های بانکی در بعضی محله های منطقه به یکی از چالش های اصلی شهروندان منطقه 22 تبدیل شده است.

5 اسفند 1398

بازدید استاندار یزد از طرح های صنعتی و گردشگری خاتم و ابرکوه

خبرنگاران/یزد استاندار یزد و هیئت همراه با حضور در شهرستان های خاتم و ابرکوه از طرح های صنعتی هم چنین گردشگری این مناطق بازدید کرد.

4 اسفند 1398

رفاه گردشگران معلول را تأمین کنید، پیشنهادهایی برای میراث فرهنگی

محمد اسماعیل شیخ قرایی به خبرنگاران گفت: معلولان کشور حدود ده درصد از جمعیت کشور را تشکیل می دهند. اگر این آمار توسط سازمان بهزیستی ارائه گردد، آنها آمار افرادی را می دهند که عضو سازمان بهزیستی هستند و یا این سازمان آنها را شناسایی نموده است. درحالی که...

2 اسفند 1398

سلبریتی هایی که دستی هم در دنیای استارت آپ ها دارند

خبرگزاری ایسنا: در میان سلبریتی های خارجی کسانی وجود دارند که به تاسیس استارتاپ ها پرداخته اند که از میان آن ها هفت نفر شهرت بیشتری دارند.

2 اسفند 1398

اعلام آمادگی چین، آلمان، کره و روسیه برای سرمایه گذاری در بندر انزلی

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به فواید لغو تحریم ها برای ارتقا و توسعه عملکرد بنادر کشور گفت: پس از اجرای برجام سرمایه گذارانی از کشورهای چین، آلمان، کره و روسیه به بندر انزلی برای سرمایه گذاری و عقد قرارداد مراجعه کردند.

30 بهمن 1398

پنج آبتنی نقد می گردد

مراسم نقد و آنالیز پنج آبتنی نوشته سایه اقتصادِ ی نیا برگزار می گردد.

29 بهمن 1398

تعادل سازی بازار مسکن تهران؛ ویژگی مترو گلشهر - هشتگرد

مدیرعامل شرکت عمران شهر های جدید، یکی از ویژگی های مترو گلشهر - هشتگرد را یاری به تعادل بازار مسکن تهران دانست و گفت: مشکل دسترسی به تهران یکی از دلایل عدم اقبال مردم از اسکان در شهر هشتگرد است که این موضوع با مترو حل می گردد.

29 بهمن 1398

سفرهای خارجی باید موجب تقویت اقتصاد استان قزوین گردد

به گزارش خبرنگاران، مرتضی روزبه ظهر دوشبه در جلسه شورای روابط خارجی استان که با حضور حسن توانا عضو هیئت مدیره انجمن دوستی ایران و چین در استانداری برگزار گردید اظهارداشت: رفت و آمدهای داخل و خارج کشور کار خوبی است اما اگر این برنامه ها بدون هدف و خروجی...

29 بهمن 1398

4 هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور

وجود هزاران پروژه ورزشی نیمه تمام در سراسر کشور، انتظارات ورزش دوستان را برای توجه بیشتر دولت به تخصیص اعتبار در بودجه سال 1399 بیشتر کرده است.

24 بهمن 1398

برترین های پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی در سال 1398 تقدیر شدند

برترین های پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی در سال 1398 با حضور دکتر ستاری و دکتر طیبی تقدیر شدند.

24 بهمن 1398

واردات 1.5 میلیون تن گندم از هند، ترکیه و چین

بر اساس اعلام گمرک در شش ماهه اول امسال با مجوز صادر شده در مجموع یک میلیون و 529 هزار تن گندم به ارزش 440 میلیون دلار از هند، ترکیه و چین وارد کشور شد.

23 بهمن 1398

مجله سلامت جنسی

سلامت جنسی به معنای سلامت جسمی، روانی و بهزیستی اجتماعی در رابطه با جنسیت است.

22 بهمن 1398

ورود هیات دولت به مسئله لغو میزبانی ایران در لیگ قهرمانان آسیا

سخنگوی دولت در توئیتی گفت که مساله حذف میزبانی تیم های ایرانی در هیات دولت آنالیز شده است.

18 بهمن 1398

13.5 درصد انسولین قلمی کشور در آذربایجان شرقی مصرف می گردد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: حدود 13.5 درصد انسولین قلمی کشور در استان ما مصرف شده و اما توزیع آن براساس نرم انجام می گردد.

17 بهمن 1398
تعداد: (187)