کوشش مقامات ایالات متحده برای خانه نشین کردن گردشگران

به گزارش شاتر عکاسی، به نقل از نیویورک تایمز، تعدادی از مقاصد گردشگری ایالات متحده که روز به روز به شمار آن ها افزوده می گردد از مردم خواسته اند در خانه هایشان بمانند.

کوشش مقامات ایالات متحده برای خانه نشین کردن گردشگران

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل در تهران با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

از هاوایی و یوتا گرفته تا کارولینای شمالی و جزیره کوچکی در مین مقامات محلی از مردم درخواست نموده اند سفرهای غیرضروری خود را لغو نمایند.

حتی ساکنان دائمی مناطقی همچون همپتنز که برای ساخت خانه های دوم تفریحی و مسافرتی محبوب هستند، از حضور مالکان خانه های تفریحی در این مناطق راضی نیستند.

جولی اوهاشی 36 ساله که ساکن جزیره مائوئی است، از جمله افرادی است که نسبت به سفر گردشگران به این منطقه اعتراض دارد و با در دست دریافت پلاکاردی در فرودگاه این جزیره از مردم می خواهد به خانه هایشان برگردند. او حتی یک گروه فیسبوک به راه انداخت و خواهان قرنظینه شدن اجباری بازدیدنمایندگان شد.

در هفدهم مارس، فرماندار هاوایی نیز از مردم خواست تا سفرهای خود را به مدت 30 روز به تاخیر بیاندازند. این درحالی است که سفر یکی از منابع اصلی مالی هاوایی محسوب می گردد.

اما در مناطقی که مورد مبتلا به ویروس کرونا شناسایی شده محدودیت ها در حال افزایش است. در هونولولو مرکز ایالت هاوایی، جزیره کائوآئی و شهرستان ماویی، محدودیت ساعات کاری و تعطیلی اجباری رستوران ها و سایر مکان های تفریحی سربسته اعلام شده است. کارشناسان سلامت ایالات هاوایی هم چنین خواهان قرنطینه شدن 14 روزه بازدیدنمایندگان شده اند. روز آدینه اعلام شد که مقامات هاوایی این پیشنهاد را مورد آنالیز قرار خواهند داد.

سال گذشته، بیش از 10 میلیون نفر از هاوایی بازدید کردند و در مجموع 17.8 میلیارد دلار خرج کردند.

طبق آخرین آمار ارائه شده شمار جان باختان این ویروس در ایالت متحده به 323 نفر و تعداد مبتلایان به 25,000 نفر رسیده است. واشنگتن با وجود 94 جان باخته بیشترین آمار مرگ بر اثر این ویروس را داشته است.

منبع: گردشبان
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 785

به "کوشش مقامات ایالات متحده برای خانه نشین کردن گردشگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش مقامات ایالات متحده برای خانه نشین کردن گردشگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید