تعادل در گروه های بورسی ، شاخص هم وزن منفی شد

به گزارش شاتر عکاسی، به گزارش خبرنگاران، شاخص بورس امروز کمتر از هزار واحد رشد را ثبت کرد و با 0.05 درصد رشد در محدوده یک میلیون و 425 هزار واحد قرار گرفت.

تعادل در گروه های بورسی ، شاخص هم وزن منفی شد

شاخص کل هم وزن هم امروز با هزار و 409 واحد منفی در محدوده 419 هزار واحد قرار گرفت. در پایان بازار امروز ارزش معاملات بورس به چهار هزار و 764 میلیارد تومان رسید و نسبت به روزهای قبل فرایند کاهشی را داشت. در حالی که ارزش معاملات روزانه در اواسط تابستان به بیش از 10 هزار میلیارد تومان هم رسیده بود، این روزها مجددا میزان معاملات در بورس به شدت کاهش یافته است.

امروز کلیت بازار سهام منفی بود و تک سهم های گروه های مختلف مثبت بودند. در پایان بازار امروز، پارسان، شبندر و شغدیر از نمادهای شاخص ساز بازار شدند.

همچنین پربیننده ترین نمادها در بازار کیمیاتک، فسبزوار و شبندر بودند و بیشترین حجم معامله هم برای شبندر، خساپا و وسکرمان ثبت شد. در جریان معاملات امروز بازار سرمایه برترین صنایع بورسی گروه شیمیایی، فرآورده های نفتی و خودرویی بودند.

در جریان معاملات امروز نمادهای ثفارس، فروس، ورنا و کپارس متوقف شدند و گروه نمادهای بورس کالا، غپاک، کاذر و خکار بازگشایی شدند.

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 16 مهر 1400 بروزرسانی: 16 مهر 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1825

به "تعادل در گروه های بورسی ، شاخص هم وزن منفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعادل در گروه های بورسی ، شاخص هم وزن منفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید