تصمیم گیری در خصوص بسته حمایتی هفته آینده انجام می گردد

به گزارش شاتر عکاسی، انوشیروان محسنی بند پنجشنبه شب در حاشیه بازدید از ساختمان مرکز نگهداری وتوانبخشی معلولین آرزو قوچان اظهارکرد: خیران شرایطی فراهم کردندتا استاندارد ترین فضای فیزیکی برای نگهداری معلولان را در دو بخش خانم و آقایان هر کدام به ظرفیت 100 نفر ایجاد کنیم.

تصمیم گیری در خصوص بسته حمایتی هفته آینده انجام می گردد

وی در خصوص آخرین و ضعیت بیمارستان پاراکلینیک تامین اجتماعی قوچان نیز گفت : این بیمارستان جزو نیازهای منطقه بوده که مراحل نهایی کارشناسی برای راه اندازی این مرکز در حال اجرا است.

بندپی در خصوص طرح بسته حمایت اجتماعی نیز گفت: شرایط اقتصادی کمی سخت تر شده است بنابراین طبق برنامه ریزی اجرا شده گروه هایی از اقشار جامعه مورد حمایت اجتماعی قرار می گیرد.

وی اظهارکرد: کار آنالیز و سنجش جمعیت هدف در حال اجرا بوده و قرار است در جلسه یکشنبه هفته آینده هیئت دولت جمعیت هدف ، بسته توزیعی حمایت اجتماعی و مبلغ بسته حمایتی مورد آنالیز قرار گیرد و پس از تصویب در اختیار افراد نیازمند و اقشار خاص قرار خواهد گرفت.

سرپرست وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در خصوص بسته حمایتی ویژه کارگران نیز خاطر نشان کرد : برنامه اصلی ما حمایت اجتماعی است و برای دستمزد و تغییر حقوق برنامه نداریم.

بندپی توضیح داد: هدف ما در دولت تامین 25 کالای اساسی از جمله دارو ، گوشت قرمز ، گوشت سفید و روغن با ارز دولتی برای حمایت از اقشار آسیب پذیر و کم درآمد است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 اسفند 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 77

به "تصمیم گیری در خصوص بسته حمایتی هفته آینده انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم گیری در خصوص بسته حمایتی هفته آینده انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید