شروع ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور ارشد 1400 از اول آبان ، جزئیات ثبت نام اعلام شد

به گزارش شاتر عکاسی، پذیرفته شدگان نهائی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 از اول آبان ماه امسال می توانند برای ثبت نام به دانشگاه مجل پذیرش خود مراجعه نمایند.

شروع ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور ارشد 1400 از اول آبان ، جزئیات ثبت نام اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، پذیرفته شدگان نهائی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 می توانند نتایج نهایی آزمون خود را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده کنند.

متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می توانند در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام کنند و به عبارتی مجاز به ثبت نام در هر دو محل قبولی نمی باشند در غیر این صورت مطابق ضوابط با آن ها رفتار خواهد شد.

پذیرفته شدگان آزمون فوق می توانند برای کسب اطلاعات درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام از تاریخ یک آبان ماه جاری به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.

درصورت عدم اعلام برنامه زمانی ثبت نام از سوی دانشگاه ها و موسسات پذیرفته شدگان از تاریخ 4 و 5 آبان برای ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.

همه پذیرفته شدگان می بایست در زمان معین شده در درگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی برای ثبت نام اقدام کنند. عدم اقدام به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

اسامی قبول شدگان نهائی 11 کدرشته امتحانی ذیل و بعضی از کدرشته محل های مربوط به دانشگاه های (دارای شرایط خاص) به طریق مقتضی، با هماهنگی ارگان های مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد.

بعلاوه متقاضیان کدرشته محل های دانشگاه علوم انتظامی امین، با توجه به عدم اعلام نتیجه مصاحبه کدرشته های مربوط از سوی دانشگاه علوم انتظامی امین در هیچ یک از کدرشته محل های دانشگاه مذکور اعلام نتیجه در این مرحله صورت نپذیرفته است و اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه مذکور متعاقباً اعلام خواهد شد.

ثبت نام منحصراً در تاریخ های اعلام شده به وسیله هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل در این اطلاعیه صورت می پذیرد.

در هر مرحله از ثبت نام یا هنگام تحصیل، چنانچه معین گردد متقاضی حقایق را کتمان کرده و اطلاعات غلطی ارائه کرده است و واجد شرایط نمی باشد قبولی وی باطل و مطابق مقررات از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.

نظر به اینکه در دستورالعمل ثبت نامی ارسالی به تمامی دانشگاه ها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 ابلاغ شده است تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از طرف متقاضیان به این سازمان باشد)، صرفا ثبت نام موقت و مشروط به عمل آید، لذا ضرورت دارد این دسته از پذیرفته شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کرده و مدارک لازم مندرج در این اطلاعیه را به آنجا ارائه کنند تا ثبت نام موقت از آنان بعمل آمده و آنالیز لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد.

متقاضیانی که دارای مغایرت معدل می باشند باید شرایط نهائی خود را تا خاتمه آذر ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری کرده و از مراجعه و یا پیگیری از این سازمان جداً خودداری کنند. درصورت لزوم چنانچه در این رابطه سوالی دارند می توانند از روش هایی که در انتهای این اطلاعیه اعلام شده با این سازمان مکاتبه کنند.

پذیرفته شدگانی که پذیرش کدرشته محل قبولی آن ها برای نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 باشد ضرورت دارد حداکثر تا تاریخ 30 آبان نسبت به اخذ مدرک کارشناسی خود اقدام کنند. در ضمن آن دسته از پذیرفته شدگانی که پذیرش کدرشته محل قبولی آن ها برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400 (بهمن ماه) باشد می توانند مدرک کارشناسی خود را حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ارائه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1871

به "شروع ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور ارشد 1400 از اول آبان ، جزئیات ثبت نام اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور ارشد 1400 از اول آبان ، جزئیات ثبت نام اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید