گروه بتن دانشگاه صنعتی اصفهان مقام نخست مسابقات نمونه معکب بتنی را کسب کرد

به گزارش شاتر عکاسی، گروه بتن دانشگاه صنعتی اصفهان با درخشش در بیست و دومین دوره مسابقات مؤسسه بتن آمریکا (aci) شاخه ایران به مقام نخست مسابقات نمونه مکعب بتنی دست یافت.

گروه بتن دانشگاه صنعتی اصفهان مقام نخست مسابقات نمونه معکب بتنی را کسب کرد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، هم زمان با بیست و دومین دوره کنفرانس بتن و زلزله، گروه بتن دانشگاه صنعتی اصفهان با درخشش در بیست و دومین دوره مسابقات مؤسسه بتن آمریکا (aci) شاخه ایران به مقام نخست مسابقات نمونه مکعب بتنی دست یافت.

در این دوره از مسابقات که به همت انجمن علمی بین المللی بتن آمریکا (aci) شاخه ایران و مرکز تحقیقات بتن (متب) در 14 بخش با حضور دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور برگزار گردید، تیم بتن دانشگاه صنعتی اصفهان در خاتمه پیروز به کسب مقام نخست در گرایش مکعب بتنی هدفمند شد.

تیم بتن دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان با حضور امیرحسین فلاح نسب، کیاوش فلاح مهرجردی، امیرحسین امیری قشلاقی، مهدی یزدانی و ادیب طاهری با هدایت دکترمحمدرضا افتخار و دکتر پیغام اسدی در دو گرایش مکعب بتنی هدفمند و قاب بتنی محافظ تخم مرغ در این دوره از مسابقات شرکت نموده بودند.

همچنین دانشگاه صنعتی اصفهان در حالی به مقام نخست این گرایش در میان 24 تیم حاضر دست یافت که تیم های دانشگاه آزاد اسلامی تهران واحد جنوب و دانشگاه آزاد اسلامی یزد نیز به ترتیب در صندلی های دوم و سوم قرار گرفتند.

لازم به ذکر است بیست و دومین دوره مسابقات مؤسسه بتن آمریکا (aci) شاخه ایران همزمان با بیست و دومین دوره کنفرانس بتن و زلزله، به میزبانی پردیس فنی و مهندسی شهید عباس پور دانشگاه شهیدبهشتی در تهران برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 697

به "گروه بتن دانشگاه صنعتی اصفهان مقام نخست مسابقات نمونه معکب بتنی را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه بتن دانشگاه صنعتی اصفهان مقام نخست مسابقات نمونه معکب بتنی را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید