چالش تازه برج آزادی پس از حواشی شلیک توپ نوروزی!

به گزارش شاتر عکاسی، مدیر مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی پس از انتشار تصاویری از تخریب سنگ فرش پارکینگ اختصاصی این مجموعه توسط شهرداری منطقه 9 تهران، در این زمینه توضیحاتی را ارائه کرد.

چالش تازه برج آزادی پس از حواشی شلیک توپ نوروزی!

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سید عباس عظیمی مدیر موزه و مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی در پاسخ به پرسشی درباره صحت شایعات و تصاویر منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر تصرف و تخریب سنگ فرش پارکینگ اختصاصی این مجموعه توسط شهرداری، بیان نمود: متاسفانه مجموعه پارکینگ اختصاصی برج آزادی که بیش از 15 سال در اختیار مجموعه بوده است، فعلاً تحت عنوان تغییر کاربری از مدیریت این مجموعه خارج شده و مباحث مطرح شده در این زمینه صحت دارد.

عظیمی تأکید کرد: اگر این ماجرا به همین شکل ادامه پیدا کند، تاثیر جدی بر فعالیت های مجموعه تا حد تعطیلی کامل آن خواهد داشت. موضوعی که می بایست برای برون رفت از آن سریعاً متولیان امر چاره اندیشی نمایند.

وی اضافه نمود: به هیچ عنوان قصدی برای مصاحبه و تبادل نظر درباره این اتفاق نداشتم، اما با توجه به تصاویری که هم اکنون در فضای مجازی منتشر شده، این شرح را می دهم که این اتفاق روی داده، در حال پیگیری هستیم و به محض انجام مذاکرات کامل با مدیران شهرداری و تصمیم گیری های نهایی در این زمینه، اطلاع رسانی لازم خواهد شد.

طی روز های گذشته تصاویری از پارکینگ اختصاصی برج آزادی که طی سال های اخیر در اختیار مجموعه بود، در فضای مجازی منتشر شده که شائبه تصرف و تخریب سنگ فرش این محوطه را به بینندگان القا می کرد. این در حالی است که خارج شدن مدیریت این محوطه از اختیار برج آزادی، باعث توقف فعالیت های گردشگری و فرهنگی هنری این مجموعه به واسطه عدم دسترسی شهروندان به پارکینگ خواهد شد و متاسفانه نزدیک ترین پارکینگ عمومی از برج آزادی هم در محدوده استاد مشخص و حدود یک کیلومتر دورتر است.

در ابتدای سال 1400 هم در میدان آزادی توپ جنگی برای تحویل سال نو شلیک شد که این اتفاق موجب بروز خسارت هایی به ساختمان برج شد و بازتاب های انتقادی بسیاری در رسانه های داخلی و خارجی پیدا کرد. چالش تصرف پارکینگ دومین چالش جدی این مجموعه فرهنگی در سال جدید محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1636

به "چالش تازه برج آزادی پس از حواشی شلیک توپ نوروزی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش تازه برج آزادی پس از حواشی شلیک توپ نوروزی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید