همه چیز درباره نقش جوکر در لیگ عدالت زک اسنایدر

به گزارش شاتر عکاسی، فیلم لیگ عدالت نسخه زاک اسنایدر (Zack Snyders Justice League) به زودی راهی HBO مکس می گردد. جرد لتو خاتمه نقش جوکر را در این فیلم بر عهده گرفته است. ما قصد داریم آنچه را که تا کنون درباره این کاراکتر معین شده است اینجا آنالیز کنیم.

همه چیز درباره نقش جوکر در لیگ عدالت زک اسنایدر

از زمان ظهور رسانه های اجتماعی، کوشش و فعالیت های هواداران برای فشار آوردن به استودیوها به منظور ساخت یا حفظ بعضی از پروژه ها، اتفاقی است که مدام در حال رخ دادن است. هر چند در بیشتر قریب به اتفاق موارد، خواسته ها نادیده گرفته می شوند. بیشتر فیلم های سریالی لغو شدند، فصل های جدیدی ندارند و بیشتر فیلم های دسته بندی شده به درستی اکران نمی شوند. با این حال، حماسه نسخه اسنایدر ثابت می نماید که چرا کمپین های هواداری هنوز ارزش جدی گرفته شدن دارند.

پس از سال ها درخواست های ملتمسانه از جانب زک اسنایدر و DCEU، نسخه اسنایدر در حال تکمیل است و در امسال از HBO مکس پخش خواهد شد. اسنایدر کات را آزاد کنید! تبدیل به فریادی برای میلیون ها نفر، از جمله چندی از اعضای بازیگران لیگ عدالت، و به طور کلی خانواده فیلم های DC شد. به زودی، نسخه جدید این تیم عجیب DC به نام لیگ عدالت زک اسنایدر امیدوار است که همه مشکلاتی را که هواداران با نسخه نمایشی به کارگردانی جاس ودون داشته اند اصلاح کند و دیدگاه اصلی اسنایدر را برای هواداران ارائه دهد.

یکی از شخصیت هایی که می توان گفت بیشتر افراد انتظار حضورش را در اسنایدر کات نداشتند، جوکر بود که در نسخه نمایشی ظاهر نشد و در فیلم برداری قبلی اسنایدر شرکت ننموده بود. با این حال، با وجود اینکه او جزء برنامه اصلی کارگردان نبود، اسنایدر تصمیم گرفت او را به این ترکیب اضافه کند.

ظاهر جدید جوکر

در حالی که هنوز زک اسنایدر دقیقا نشان نداده که جوکر با بازی لتو چه تفاوتی با جوکر همین بازیگر در فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad) دارد، او حداقل تأیید نموده است که شاهزاده جنایتکار دلقک ظاهر جدیدی خواهد داشت. این مسأله باید باعث خوشحالی خیلی ها گردد که از ظاهر لتو در فیلم دیوید آیر متنفر بودند و استدلال می کردند که جوکر بیش از اینکه یک رییس جنایتکار بی رحم به نظر برسد، بیشتر شبیه خریداران دوره گرد است. اسنایدر می گوید که ظاهر جدید جوکر شبیه آدم های همواره در سفر است و از زمان آخرین حضورش دیگر چیزی در او تغییر ننموده است. دیگر گزارش های تأیید نشده نشان می دهد که جوکر در ظاهر جدیدش موهای نیمه بلندی دارد، دیگر از خالکوبی های عجیب و دندان های بسته خبری نیست و همچنین یک ژاکت کهنه با اسلحه و نشان های مدعی بر قربانیان پلیس بر تن دارد.

جوکر چه مدت در لیگ عدالت خواهد بود؟

گرچه ما هنوز نمی دانیم که دقیقا لتو چه مدت در لیگ عدالت زک اسنایدر حضور خواهد داشت، اما در واقع ارزیابی درباره مدت زمان واقعی حضور او در نسخه جدید، کار چندان دشواری نیست. جوکر برای فیلم برداری که اسنایدر در ابتدا برای لیگ عدالت انجام می داد، حضور نداشت و اسنایدر گفت که فقط حدود پنج دقیقه از فیلم با داستانی کاملا جدید فیلم برداری شده است. این بدان معناست که حتی اگر جوکر در تمام پنج دقیقه حضور داشته باشد که احتمالا این چنین نخواهد بود، او فقط ممکن است در آن تکه کوچک اسنایدر کات ظاهر گردد. بنابراین هر کسی که فقط برای دیدن صحنه های بیشتر از جوکر در لیگ عدالت زک اسنایدر این نسخه را تماشا می نماید ناامید خواهد شد، اما هر کسی که از تماشای نسخه جدید جوکر هیجان زده است، به احتمال زیاد حتی از حضور کوتاه این کاراکتر راضی خواهد بود.

جوکر در کجای لیگ عدالت ظاهر می گردد؟

بر اساس چیزهایی که اسنایدر در طول مصاحبه های مختلف درباره فیلم گفته است، به نظر می رسد که درگیری جوکر محدود یا بیشتر مربوط به سکانس گسترش یافته نایتمر (کابوس) باشد. همان طور که در نسخه لیگ عدالت ویدون نشان داده شد، صحنه اکشن مبارزه بتمن و سوپرمن خیلی کوتاه بود و کاملا بی معنی تمام شد و از آنجا که لیگ عدالت 2 هرگز تحقق نیافت، این بخش به عنوان یک نقطه انحرافی عجیب رها شده است. این به راحتی، جدا از پاک کردن سبیل هنری کاویل با روش گرافیکی وحشتناک، مشهورترین و در عین حال بدنام ترین قسمت نسخه نمایشی لیگ عدالت است.

اسنایدر انتها می تواند چشم انداز واقعی خود را برای نایتمر ارائه کند که از دید بتمن، بخش تاریک یا همان دارک ساید زمین را تصرف نموده و سوپرمن پس از مرگ لوئیس لین به یک موجود خبیث تبدیل شده است. تعیین نیست که چه مقدار از این ها در اسنایدر کات به نمایش در خواهد آمد، اما کارگردان می گوید داستان وارد شدن جوکر به شکلی ذاتا خبیث به جهت اتحاد با بتمن در آینده بعید است. اتفاقی که منجر به سرقت یک مادر باکس (Mother Box) برای یاری به فلش در ساخت تردمیل کازمیک گردد تا با آن به عقب سفر کند و به بروس درباره آخرالزمانی که قرار است در آینده رخ دهد هشدار دهد. طبیعتا، بدون توجه به شرایط و دوره زمانی، بتمن دقیقا خواهان همکاری با هیولایی نیست که رابین را کشت، اما همین مسأله می تواند ناامیدی عجیبی را در متحدان ایجاد کند. اسنایدر همچنین مرگ رابین به دست جوکر را هم نشان خواهد داد.

نظر زک اسنایدر درباره جوکر جرد لتو چیست؟

به همان اندازه که جوکر جرد لتو همواره در میان هواداران با نظرات ضد و نقیض همراه بود، از زمان انتشار فیلم جوخه انتحار، زک اسنایدر یکی از هواداران پر و پا قرص این شخصیت بوده است. هنگامی که در ژوئیه سال 2020، یعنی قبل از اعلام بازگشت لتو برای اسنایدر کات، از او درباره اینکه درباره لتو در نقش جوکر چه فکری می نماید سؤال شد، اسنایدر گفت: من همواره او را در این نقش دوست داشتم. اسنایدر وقتی بعدا درباره تغییرات خود در جوکر لتو در لیگ عدالت صحبت کرد، به صراحت بیان کرد که این تغییرات به خاطر این نیستند که بخواهیم چیزی متفاوت از جوکر فیلم دیوید آیر بسازیم.

اسنایدر در نمایش Beyond the Trailer YouTube در نوامبر 2020 گفت: من قصد داشتم به خالق این کاراکتر احترام بگذارم، چون به نظرم بسیار جالب و جذاب است، اسنایدر کاملا قاطعانه نشان داد که یکی از هواداران نقش جوکر لتو در جوخه ی انتحار است. یک چیز عجیب این است که اسنایدر تصاویر پاک شده جوکر از جوخه انتحار را دیده است که آیر در بسیاری از مصاحبه هایش درباره آن صحبت نموده بود، و این قضیه یک اطمینان مضاعف به اسنایدر درباره استفاده از نقش لتو داد که هواداران معمول این فیلم از آن زیاد اطلاعی ندارند. در هر صورت، عشق اسنایدر به تغییرات جوکر لتو به احتمال زیاد به این معنی است که او شخصیت قابل احترام و مهارت مناسبی را که شایسته او در لیگ عدالت است، نشان می دهد و اگر جوکر لتو چیز جالبی از آب درآید، این امر می تواند پشتیبانی از جوخه انتحار نسخه آیر را هم افزایش دهد.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1460

به "همه چیز درباره نقش جوکر در لیگ عدالت زک اسنایدر" امتیاز دهید

3 کاربر به "همه چیز درباره نقش جوکر در لیگ عدالت زک اسنایدر" امتیاز داده اند | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه چیز درباره نقش جوکر در لیگ عدالت زک اسنایدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید