فیلم کرشمه های بهنوش بختیاری با آهنگ ساسی و آرایش غلیظ !

به گزارش شاتر عکاسی، خبرنگاران: این بار ویدئویی از شادی بهنوش بختیاری با آهنگ ساسی در فضای مجازی منتشر شد. این خانم بازیگر می خواست کودکی را شاد کند!

فیلم کرشمه های بهنوش بختیاری با آهنگ ساسی و آرایش غلیظ !

بهنوش بختیاری از بازیگران فعال در اینستاگرام است. بهنوش بختیاری از اقدامات حمایتی زیادی می کند. حواشی پیرامون بهنوش بختیاری زیاد مطرح است. بهنوش بختیاری فیلم های عجیب زیادی از خود منتشر کرده است. بهنوش بختیاری فیلمی تازه را از شادی کردن با کودک در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگاران، بهنوش بختیاری این بار هم فیلمی را با ظاهری عجیب و آرایش غلیظ در فضای مجازی منتشر کرد این در حالی است که این خانم بازیگر با آهنگ یکی از خواننده های مهاجرت کرده حرکاتی موزون در می آورد و کودک را با شادی می رقصاند.

حاشیه های بهنوش بختیاری

افتتاح جواهر فروشی لاکچری : بهنوش بختیاری جواهر فروشی لاکچری خودش را افتتاح کرد و در توضیح آن گفت که یک سال برای راه اندازی این مکان زحمت کشیدم که همین کلمه یک سال سوژه کاربران شد. بیشتر مردم می گفتند که در یک سال ما نمی توانیم ده میلیون به رهن خونمون اضافه کنیم بعد شما جواهر فروشی زدی !

بهنوش بختیاری ایران و آمریکا را مقایسه کرد

اسکورت مانند رئیس جمهور گرفته تا تقاضای رایگان کردن آب و برق برای مردم ! بهنوش بختیاری یکی از جنجالی ترین چهره های ایرانی اینستاگرام است که چند میلیون فالوور دارد. او مدتی قبل درباره رایگان کردن آب و برق برای مردم حاشیه هایی را ایجاد کرده بود :بهنوش بختیاری شرایط کشور آمریکا را با ایران مقایسه کرد و گفت که کشور امریکا را که کشوری بد می دانیم امکانات و تسهیلات زیادی به مردم و کسب و کارها داده و حتی یک سری معافیت ها برای بدهی های دولتی را اعمال کرده اند اما در ایران حتی قبض را پیامکی ارسال می کنند تا مبادا یک هفته دیرتر پرداخت شود !

منبع: رکنا
انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1834

به "فیلم کرشمه های بهنوش بختیاری با آهنگ ساسی و آرایش غلیظ !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم کرشمه های بهنوش بختیاری با آهنگ ساسی و آرایش غلیظ !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید