همراهی اسنپ فود با کادر درمان و بیماران بیمارستان مسیح دانشوری

به گزارش شاتر عکاسی، سامانه سفارش غذای آنلاین اسنپ فود به پاس قدردانی از زحمات تمامی اعضای کادر درمانی و پرستاران بیمارستان مسیح دانشو ری که این روزها از جان شان مایه می گذارند و همچنین همدردی با بیماران مبتلا به ویروس کرونا که در این بیمارستان بستری هستند، با هماهنگی یکی از سرشناس ترین رستوران های فعال در اسنپ فود و با رعایت کامل اصول بهداشتی روز پنجشنبه مسئولیت تهیه غذای تمامی اعضای کادردرمان و بیماران بستری را عهده دار شد.

همراهی اسنپ فود با کادر درمان و بیماران بیمارستان مسیح دانشوری

مهراد عبدالرزاق، رئیس هیئت مدیره اسنپ فود درباره اجرای این طرح می گوید: این اقدام به رسم همراهی بود و در برابر تمامی زحماتی که روزانه کادر درمان و پرستاران این بیمارستان محتمل می شوند، قدم بسیار کوچکی به شمار می رود. بدون شک تمامی افرادی که به نوعی با بحران کرونا دست و پنجه نرم می نمایند، برای عبور از این روزهای سخت به همراهی دیگران احتیاج دارند و این قدم های کوچک تنها به معنای پشتوانه ای برای زنده نگه داشتن امید در دل آن هاست.

گفتنی است که تمامی مراحل آماده سازی، پخت و بسته بندی غذا با رعایت اصول بهداشتی و پرتکل های مربوطه اجرا شده و در تمام موارد استفاده از ماسک، دستکش و حفظ فاصله دست اندرکاران از یکدیگر در دستور کار بوده؛ در نهایت نیز بعد از ضدعفونی کردن تمام بسته ها برچسب غذای ایمن به منظور اطمینان از سلامت غذا روی تمامی بسته بندی ها خورده شده است.

پیش از اجرای این طرح اسنپ فود در راستا همدلی با کادردرمان و پرستاران در صفحه اینستاگرامش از مردم خواست برای کادردرمان و پرستاران یک جمله امیدبخش بنویسند تا با رساندن پیغام های مردمی به دست این قهرمان ها، موجی از امید در دل شان تازه گردد. پیغام های امیدبخش مردم، روی غذاهایی که روز پنجشنبه به دست کادردرمان رسید چاپ شد. به این ترتیب هر غذا یک نشانه ای از امید به همراه داشت تا اعضای کادردرمان و پرستاران بدانند که مردم فداکاری این روزهای شان را هرگز فراموش نمی نمایند و از راه دور برای شان امید می فرستند. در بخشی از این پیغام ها نوشته شده است: من برای همشون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. نمی دونم اگه نبودید چیکار میکردیم، واقعا بابت این فداکاری ازتون ممنونیم.

اسنپ فود بنا دارد در قالب کمپینی با شعار در کنار شماییم این همراهی را به شکل های دیگر ادامه دهد. همچنین از تمامی کسب وکارها دعوت می نماید تا هر کدام با حضور گرم شان ادامه دهنده این راستا باشند تا با یاری یکدیگر از این روزها به سلامت عبور کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1004

به "همراهی اسنپ فود با کادر درمان و بیماران بیمارستان مسیح دانشوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراهی اسنپ فود با کادر درمان و بیماران بیمارستان مسیح دانشوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید