نمایشگاه گردشگری در روز آخر دو ساعت تمدید شد

به گزارش شاتر عکاسی، ستاد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران به دلیل استقبال مردم در روز آخر دو ساعت به ساعت نمایشگاه اضافه نمود.

نمایشگاه گردشگری در روز آخر دو ساعت تمدید شد

به گزارش خبرنگار میراث آریا، نمایشگاه گردشگری تهران از روز 23 بهمن آغاز شده و تا 26 بهمن ادامه دارد در این نمایشگاه که در محل دایمی نمایشگاهی تهران برپا هست هر روز از ساعت نه صبح تا پنج بعد از ظهر برنامه های گردشگری مراسم موسیقی آیینی و نشست های تخصصی گردشگری برپا می گردد فعالان گردشگری صنایع دستی و بوم گردی در این برنامه در کنار هم حضور پیدا نموده اند و مردم نیز از این فرصت برای آشنایی بیشتر با جاذبه های استان و برنامه ریزی برای سفر های نوروزی بهره می برند.

این برنامه ها در روزهای پنج شنبه و آدینه با استقبال بیشتری نسبت به روزهای دیگر روبرو شد به همین دلیل ستاد برگزاری نمایشگاه با توجه به استقبال زیاد مردم در روز آخر ساعت پایانی نمایشگاه را تا ساعت هفت بعد از ظهر تمدید کرد بنابراین بازدیدنمایندگان می تواند دو ساعت بیشتر در نمایشگاه حضور داشته باشند.

در روز آخر بیشتر بازدیدنمایندگان از نمایشگاه خانواده های تهرانی هستند که از این فرصت تعطیلی برای حضور در برنامه استفاده می نمایند.

منبع: چمدان
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 682

به "نمایشگاه گردشگری در روز آخر دو ساعت تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه گردشگری در روز آخر دو ساعت تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید