مظفر: ایران در قلبم جایگاهی دارد که با هیچ چیز پر نمی گردد، در کویتی ها ارده قوی و انگیزه دیدم

به گزارش شاتر عکاسی، برترین سرمربی فوتسال بانوان ایران گفت: در 20 سال مربیگری در ایران موفقیت ها و شکست های مختلفی داشتم و تیم فوتسال بانوان ایران در قلبم فضا و جایگاهی دارد که با هیچ چیز پر نمی گردد.

مظفر: ایران در قلبم جایگاهی دارد که با هیچ چیز پر نمی گردد، در کویتی ها ارده قوی و انگیزه دیدم

شهرزاد مظفر برترین سرمربی فوتسال بانوان ایران پس از پیوستن به تیم ملی فوتسال بانوان کویت در گفت وگو با شاتر عکاسی و در مورد این تصمیم گفت: از زمانی که کویتی ها پیشنهادشان را مطرح کردند تا زمانی که به توافق رسیدیم خیلی سریع و کوتاه بود چون می دانستند چه چیزی و چه کسی را می خواهند و خیلی با عزم استوار در این قضیه پا گذاشتند و کارها را خیلی سریع و راحت جلو بردند.

او اضافه کرد: من هم به دلیل این که در آنها ارده قوی، انگیزه بالا، جدیت، خواستن، تمایل شدید و علاقه ای که به کار کردن و توسعه فوتسال داشتند را دیدم ترغیب شدم که بپذیرم. ضمن این که در ایران هم مجموعه عواملی دست به دست هم داد تا این تصمیم را بگیرم.

مظفر در ادامه به عوامل داخلی موثر در این تصمیم اشاره و اعلام کرد: سال جاری تیم باشگاهی نتوانستم بگیرم و مقداری شرایط کاری ام مثل سال های گذشته نبود و برایم جای نگرانی داشت. مساله بعدی این بود که نزدیک به 20 سال در ایران و در رشته های فوتبال و فوتسال مربیگری کردم، تیم های ملی و باشگاهی را داشتم و قهرمانی آسیا و طلا، نقره و برنز آسیا را با ایران کسب کردم و احساس کردم شاید وقتش رسیده که شرایط، فضا و چالش جدیدی را در شغلم تجربه کنم.

او در مورد انتها قراردادش با تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: قراردادم با فدراسیون فوتبال ایران تا 31 اردیبهشت 97 بود که بعد از آن تمدید نشد.

برترین سرمربی فوتسال بانوان به قرارداد خود با فدراسیون فوتبال کویت اشاره و اعلام کرد: قراردادم با فدراسیون فوتبال کویت دو سال است و پس از آن به شرط رضایت و خواست طرفین به مدت دو سال دیگر قابلیت تمدید دارد.

او در مورد این موضوع که نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال ایران، او را همچنان یکی از گزینه های مربیگیری تیم ایران دانسته است گفت: نظر لطف صوفی زاده است. او محبت داشته که این حرف را زده و همچنان نظر مثبت و مساعدی در مورد من دارد اما متاسفانه به دلیل بندهایی که در قراردادم با فدراسیون فوتبال کویت وجود دارد امکان همکاری هم زمان با تیم دیگری را ندارم.

این مربی به سال های مربیگری در ایران هم اشاره نمود: نزدیک 20 سال در ایران در تیم های فوتبال، فوتسال، تیم های ملی و باشگاهی مربیگری کردم و با بازیکنان مختلف کار کردم، موفقیت ها و شکست های مختلفی بوده و بالا و پایین زیاد دیدم، بالاخره فراز و فرودهای زیادی داشتم، می خواهم بگویم اگر در این نقطه هستم هر چه هست، همه را از کشورم ایران کسب کردم و مدیون سال هایی هستم که در ایران مربیگری کردم، بنابراین بسیار بسیار برای تیم فوتسال بانوان ایران آرزوی موفقیت در تمام زمینه ها را دارم.

مظفر در انتها گفت: تیم فوتسال بانوان ایران همیشه در قلبم فضا و جایگاهی دارد که با هیچ چیز پر نمی گردد و همیشه با من است، بنابراین برای تیم فوتسال بانوان ایران و تک تک بازیکنانش آرزوی موفقیت دارم.

به گزارش شاتر عکاسی، قرارداد شهرزاد مظفر، برترین سرمربی فوتسال بانوان ایران برای راهنمایی تیم ملی فوتسال زنان کویت، دو ساله است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 دی 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 43

به "مظفر: ایران در قلبم جایگاهی دارد که با هیچ چیز پر نمی گردد، در کویتی ها ارده قوی و انگیزه دیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظفر: ایران در قلبم جایگاهی دارد که با هیچ چیز پر نمی گردد، در کویتی ها ارده قوی و انگیزه دیدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید