مجیدی: پیشنهاد اخراج استقلالی ها در صورت اعتراض به داوران را دادم

به گزارش شاتر عکاسی، سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره بازی با تیم آلومینیوم اراک توضیحاتی را اعلام کرد.

مجیدی: پیشنهاد اخراج استقلالی ها در صورت اعتراض به داوران را دادم

خبرنگاران - فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص داوری علیه آبی پوشان گفت: پس از بازی با پرسپولیس اعتراضی به داور نداشتیم و داور چهارم بازی در جریان این موضوع است. با توجه به اینکه داوران امکانات ضعیفی در بحث سیستم رادیویی و ... دارند به همین خاطر به داور چهارم بازی سپردم در صورتی که هر یک از کادر من اعتراضی داشت او را اخراج کند. سه یا چهار بازی است که کوچکترین اعتراضی به داور نکردیم و فکر می کنم داور در فضای آرام بهتر می تواند تصمیم بگیرد.

او درباره بازی با آلومینیوم اراک گفت: به طور قطع فردا بازی سختی برابر حریف داریم. با بازیکنانم درباره بازی فردا صحبت کردم و آماده ارائه یک بازی خوب هستیم.

او ادامه داد:جا دارد به خطیبی تبریک بگویم، چون تیم آلومینیوم اراک بسیار خوب است و ما هم بازی سختی برابر این تیم داریم. امیدوارم طرفداران 2 تیم یک بازی زیبا را نظاره گر باشند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:بیشترین سهم در پیروزیت و رکورد شکنی را بازیکنان و مدیریت داشتند و با یاری آن ها فضایی خوبی حاصل شد. به طرفداران قول می دهم من و بازیکنان همه تلاشمان را برای پیروزیت تیم به کار می گیریم.

او اضافه کرد: نمی خواهم درباره اتفاقات گذشته نظری بدهم. داوران خوبی داریم و امیدوارم هفته به هفته فرایند داوری ها بهتر گردد. من، بازیکنان و کادر فنی ام به هیچ عنوان اجازه اعتراض به داوران را نخواهیم داد. در بازی گذشته هم کمترین بحثی با داور چهارم نکردیم و با آغاز بازی به داور چهارم اعلام کردم که هر یک از نفرات کادر من اعتراضی انجام داد او را اخراج کند. امیدوارم بقیه تیم ها هم این کار را انجام دهند تا داوران بتوانند در فضایی آرام کار خود را انجام دهند.

مجیدی درباره جوانان استقلال گفت: باشگاه استقلال ویترینی برای بازیکنان جوان است که تا آن ها خود را درآن نشان دهند و به تیم های بهتر بفرایند. آیا باشگاه منچستر سیتی پول خرید بازیکن ندارد که بازیکن 21و 19 ساله را بازی می دهد. به هر حال جوانان باید خود را در میادین نشان دهند و من هم علاقمند هستم تا بازیکنان جوان در تیمم بازی نمایند. خوشبختانه سال جاری بازیکنان جوان بسیار خوبی داریم و مطمئن باشید هفته به هفته جوانان ما خود را بیشتر نشان می دهند و بدون شک آینده برای آن ها است و اعتقاد زیادی به جوانان تیمم دارم.

او اضافه کرد: تعدادی از بازی های تیم آلومینیوم را نگاه کردم و فکر می کنم این تیم نظم بسیار خوبی دارد و بیشترین سهم در پیروزیت این تیم به وسیله خطیبی اتفاق افتاده، چون این تیم را منظم نموده است. این تیم بازیکنان چندان مطرحی ندارد، اما تیم یکدستی است و به همین علت آن ها تا به اینجا پیروز بودند و نتایج خوبی گرفتند. فردا بازی سختی داریم و امیدوارم طرفداران 2 تیم بازی خوبی را نظاره گر باشند.

او درباره اینکه آیا مشکل رشید مظاهری حل شده است یا خیر کفت: مظاهری به تمرین تیم برگشت و با ما تمرین کرد.

بیشتر بخوانید

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1401 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 2041

به "مجیدی: پیشنهاد اخراج استقلالی ها در صورت اعتراض به داوران را دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: پیشنهاد اخراج استقلالی ها در صورت اعتراض به داوران را دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید