قیمت کوچکترین آپارتمان های تهران

به گزارش شاتر عکاسی، خبرنگاران: آنالیز ها نشان می دهد تمرکز واحدهای کوچک در نقاط مرکزی، جنوب و جنوب شرقی تهران بیشتر از سایر نقاط است و میانگین قیمتی این واحدها حدود 120 میلیون تومان است.

قیمت کوچکترین آپارتمان های تهران

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه رسانه های دیگر شاتر عکاسی،طی سال های اخیر افزایش قیمت مسکن موجب شده قدرت خرید خانه با متراژ بالا کاهش یابد و این حجم تقاضا در واحدهای کوچک متمرکز گردد که این امر باعث رونق بازار آپارتمان های کوچک و کوچک تر شده است.

اکنون که بازار مسکن در حال خروج از رکود تورمی بوده و در آستانه جابجایی های فصلی هستیم، بسیاری از کارشناسان حال حاضر را فرصت مناسب برای خرید مسکن می دانند و بازار این دست واحدهای کوچک تقریبا داغ تر از دیگر بخش هاست.

با نگاهی به قیمت آپارتمان های 40 متری در نقاط مختلف تهران و برآوردی از شرایط این واحدها می توان به کسانی که قصد خرید دارند برآورد مناسبی از شرایط ارائه کرد؛ طبق آنالیز میدانی خبرنگار ایسنا نمونه هایی از آپارتمان های 40 متری زی 10 سال ساخت در تهران که برای فروش به بازار معرفی شده اند بدین توضیح است:

- یک واحد 40 متری نوساز در خیابان نواب همراه با پارکینگ و انباری 120 میلیون تومان به فروش می رسد.

- ارزش یک واحد 40 متری واقع در خیابان مالک اشتر، نوساز 150 میلیون تومان محاسبه می گردد.

- یک واحد 40 متری با 10 سال قدمت ساخت، بازسازی شده واقع در خیابان استاد تعیین 96 میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است.

- یک واحد 40 متری در خیابان قزوین همراه با پارکینگ و انباری، طبقه اول با شش سال قدمت ساخت 110 میلیون تومان به فروش گذاشته شده است.

- یک واحد 40 متری نوساز واقع در خیابان خاوران، جنب امام علی 95 میلیون تومان برای فروش به بازار معرفی شده است.

- یک واحد 40 متری دیگر واقع در خیابان پیروزی، نوساز همراه با انباری و پارکینگ 150 میلیون تومان محاسبه می گردد.

آنالیز میدانی از سطح شهر نشان گر این است که تمرکز واحدهای کوچک در نواحی شرق، جنوب شرق و مرکز شهر بسیار چشمگیرتر از شمال و غرب تهران است.

مصطفی قلی خسروی - رییس کمسیون تخصصی املاک - در این باره اظهار کرد: واحدهای کوچک بر اساس احتیاج و تقاضای مناطق مختلف ساخته شده و همان طور که آنالیز ها نشان می دهد تمرکز این واحدها در شرق، جنوب شرقی و مرکز تهران بیشتر از سایر نقاط است.

به گفته وی تعداد این واحدها در شمال تهران بسیار کم است چون در واقع تقاضایی وجود ندارد و مردم در این مناطق بیشتر طالب متراژ های بزرگ تر هستند.

قلی خسروی تاکید دارد سیاست دولت و دولتمردان به سمت کوچک سازی واحدهاست تا از این طریق بتوان به خانه دار کردن اقشار مختلف یاری کرد.

منبع:ایسنا

منبع: تسنیم
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 737

به "قیمت کوچکترین آپارتمان های تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت کوچکترین آپارتمان های تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید