شفافیت مالی، اولویت انتخاب الکترونیک است

به گزارش شاتر عکاسی، به گزارش مرکز ارتباطات رسانه ای انتخاب الکترونیک، در حاشیه مراسم تقدیر از واحدهای مالی برتر شرکت های فعال در نظام مالی ایران که با حضور نخبگان و مدیران مالی-مالی بنگاه های مالی بزرگ ایرانی برگزار گردید، تندیس زرین و جایزه ملی مدیریت مالی ایران که هرساله از سوی تعدادی از نخبگان و اساتید مالی ایرانی مورد داوری قرار می گیرد به معاونت مالی و مالی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک رسید.

شفافیت مالی، اولویت انتخاب الکترونیک است

اصغرقربانی، معاون مالی و مالی انتخاب الکترونیک در حاشیه آئین اهدای جوایز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه شفافیت به عنوان یک اولویت اصلی در دستور کار تیم معاونت مالی و مالی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک قرار گرفته و خرسندیم که امروز به عنوان یک شرکت فعال در بخش خصوصی نظام مالی ایران، فعالیت های شفاف مالی و مالی داریم.

وی اضافه نمود: تغییر مقیاس فعالیت در صاحب گسترده ترین زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی در غرب آسیا، معاونت مالی و مالی انتخاب الکترونیک را از مرحله فعالیت های مالی و مالی به مرحله جریان سازی در بستر نظام مالی ایران و تاثیرگذاری بر شاخص های ملی اقتصاد سوق داده است.

معاون مالی و مالی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با اشاره به دریافت تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سوی این شرکت، توضیح داد: افزایش سهم صنعت از فراوریناخالص داخلی، فتح بازارهای تازه صادراتی و حرکت در جهت چارچوب های مالی استاندارد توصیه شده در ابعاد مختلف اقتصاد مولد اهداف راهبردی انتخاب الکترونیک در حوزه مالی و مالی است.

قربانی افزود: جریان سازی مالی و حرکت در جهت اقتصاد مولد مبتنی بر فراوری، انتخاب الکترونیک را در صدر بنگاه های مالی بخش خصوصی ایران قرار داده و برهمین اساس دریافت چنین جوایزی می تواند مهر تاییدی بر شفافیت و سازندگی فعالیت های مالی - صنعتی بزرگ ترین مجتمع فراوریکننده لوازم خانگی ایران باشد.

وی در انتها ادامه داد: این جایزه به صورت ویژه اثربخشی فعالیت های مالی و حسابداری شرکت ها را با ارزیابی نوع مدیریت مالی و اندازه شفافیت مالی سازمان ها می سنجد و در نهایت با ارزیابی خط مشی ها و استراتژی های مالی و مالی شرکت ها، مدیریت و رهبری مالی شرکت ها و بعلاوه اهداف، کارکنان مالی، ابزار مورد استفاده و تخصیص بهینه منابع در دسترس اقدام به رتبه بندی شرکت ها در این جایزه می نماید.

بر اساس این گزارش، شرکت همراه اول، بانک ایران زمین، بیمه سرمد، بانک پاسارگاد، بانک تجارت و تعداد دیگری از بنگاه های مالی ایرانی با شرکت در این جایزه مفتخر به دریافت رتبه های مختلف شدند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 4 اسفند 1400 بروزرسانی: 4 اسفند 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1979

به "شفافیت مالی، اولویت انتخاب الکترونیک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفافیت مالی، اولویت انتخاب الکترونیک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید