شرایط تعطیلی مدارس 21 منطقه آموزشی آذربایجان غربی اعلام شد

به گزارش شاتر عکاسی، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش آذربایجان غربی گفت: با توجه به برودت هوا و بارش برف، یکشنبه 29 دی ماه مدارس 21 منطقه آموزشی استان از مجموع 24 منطقه تعطیل است.

شرایط تعطیلی مدارس 21 منطقه آموزشی آذربایجان غربی اعلام شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط تحصیل در انگلیس 2020 هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش شاتر عکاسی به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش آذربایجان غربی، مهدی محمدپور، یکشنبه 29 دی در گفت وگو با شاتر عکاسی اضافه نمود: مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه شهری و روستایی نواحی یک و 2 ارومیه در نوبت صبح تعطیل است.

وی گفت: در سردشت هم مدارس ابتدایی شهری و مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه روستایی در نوبت صبح تعطیل است.

محمدپور بیان نمود: در انزل، نازلو، صومای برادوست، سیلوانا، میاندوآب، مرحمت آباد، خوی، مهاباد، پیرانشهر، اشنویه و نقده تمامی مدارس در نوبت صبح تعطیل است.

وی ادامه داد: در شهرستان چایپاره هم مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه در نوبت صبح تعطیل بوده و در تکاب تمامی مدارس روستایی تعطیل و آغاز مدارس ابتدایی شهری با یک ساعت تاخیر همراه است.

محمدپور اضافه نمود: در سلماس مدارس ابتدایی شهری و تمامی مدارس روستایی و در بوکان تمامی مدارس در نوبت صبح تعطیل است.

وی اضافه نمود: در شاهین دژ و کشاورز تمامی مدارس، در ماکو مقاطع ابتدایی شهری و روستایی و در شوط مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح تعطیل است.

رئیس اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش آذربایجان غربی ادامه داد: سایر مدارس استان به روال عادی خود دایر است و در صورت اعلام تعطیلی، به وسیله رسانه ها اطلاع رسانی می گردد.

بعضی مدارس آذربایجان غربی در نوبت صبح و بعد از ظهر روز شنبه نیز به علت برودت هوا تعطیل بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 728

به "شرایط تعطیلی مدارس 21 منطقه آموزشی آذربایجان غربی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط تعطیلی مدارس 21 منطقه آموزشی آذربایجان غربی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید