رویکرد شایسته بیمه سلامت درخدمت رسانی به روستاییان

به گزارش شاتر عکاسی، نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سازمان بیمه سلامت کوشش می نماید، با نگاه شایسته به روستاییان بخش بسیاری از مسائل اقشار محروم را درکشور حل نماید.

رویکرد شایسته بیمه سلامت درخدمت رسانی به روستاییان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از آی هینا؛ غلامرضا منتظری گفت: یکی از مسائل مهم در زندگی انسان ها نعمت سلامتی بوده و آسایش و آرامش انسان ها به میزان سلامتی آن ها گره خورده است.

نماینده مردم گرگان و آق قلا درمجلس شورای اسلامی اضافه نمود: حالات انسان در تمام روزها و شب ها یکسان و یکنواخت نیست و ممکن است طراوت و شادابی آن ها به دلایل عدم مراقبت و شرایط زیست محیطی دچار چالش گردد و در این چنین مواردی قلمرو نگاه همه افراد به چتر حمایتی بیمه است و در میان بیمه های کشور، بیمه سلامت از صندلی ویژه ای برخوردار است.

منتظری بیان نمود: بیمه سلامت چتر مهر و محبت خود را بر سر اقشار مختلف جامعه با مهرورزی و وسعت نظر باز نموده است.

وی گفت: این سازمان کوشش نموده بخش زیادی از جمعیت گلستان را تحت پوشش قرار دهد و نقطه قوت آن نگاه شایسته ای است که به ساکنان روستاها دارد.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس بیان نمود: بافت جمعیتی روستایی گلستان بر بافت شهری غلبه داشته، لذا باید توجه ویژه به روستاییان شده تا مسائل آن ها کاهش یابد.

منتظری تاکید نمود: در فصل بودجه کوشش می کنیم، دغدغه ها و موانع موجود در برنامه های بیمه سلامت در راستای خدمات رسانی بهتر به مردم کاهش پیدا کند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1336

به "رویکرد شایسته بیمه سلامت درخدمت رسانی به روستاییان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویکرد شایسته بیمه سلامت درخدمت رسانی به روستاییان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید