رئال صدر و ال کلاسیکو را یکجا برد، بارسا در برنابئو حرفی برای گفتن نداشت

به گزارش شاتر عکاسی، دیدار حساس و تاثیرگذار در صدرنشینی لالیگا با برتری رئال مادرید در ال کلاسیکو و حضور در صدر به انتها رسید.

رئال صدر و ال کلاسیکو را یکجا برد، بارسا در برنابئو حرفی برای گفتن نداشت

به گزارش گروه ورزشی شاتر عکاسی، ال کلاسیکو 272 در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو از ساعت 23 و30 دقیقه بین رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به قضاوت متیو لاهوز برگزار شد.

دیدار رفت ال کلاسیکو با تساوی بدون گل سرانجام یافته بود.

این دیدار با فزونی 2 بر صفر شاگردان زیدان در برنابئو به سرانجام رسید.

رئال مادرید 2 - بارسلونا صفر

برای رئال وینسیوس 71 و دیاز 92 گلزنی کردند.

این دیدار به لحاظ اختلاف تک امتیازی بارسا با رئال در صدر جدول از حساسیت دوچندانی برخوردار بود و برنده بازی ال کلاسیو و صدر جدول را یکجا برنده می شد.در نیمه اول رئال مادرید و بارسا با احتیاط بازی را آغاز کردند و با آرم کردن بازی و استفاده از سرعت در ضد حملات سعی در گشودن دورازه یکدیگر داشتند.بارسا در نیمه اول دو موقعیت بسیار جدی برای گلزنی داشت که با واکنش های کورتوآ ناکام ماند.در نقطه مقابل رئال هم با استفاده از فضای ایجاد شده پشت سر سمدو و با اتکا به سرعت وینسیوس دو موقعیت گلزنی به دست آورد اما با واکنش به موقع مدافعان بارسا شاگردان زیدان از رسیدن به گل بازماندند تا نیمه اول با تساوی بدون گل سرانجام یابد.

در نیمه دوم بارسا بازی خوب آغاز کرد و به مدت 10 دقیقه میدان داری کرد. در ادامه رئال با حضور پر شمار در میانه میدان بازی را با فرماندهی کاسمیر در وسط زمین در دست گرفت و در ادامه وینیسیوس که نمایش خوبی در سمت چپ رئال داشت و با رفت و آمد های خود تمرکز و نظم دفاعی دفاع کاتالان ها را به هم زده بود توپش به پای پیکه برخورد کرد تا رئال با یک گل از بارسا پیش بیافتد و در ادامه با حفظ توپ و گل ثانیه های سرانجامی دیاز در دیدار 6 امتیازی هم زمان برنده ال کلاسیکو و صدر شود.

در جدول لالیگا رئال مادرید با 56 امتیاز در صدر و بارسا با55 امتیاز در رتبه دوم قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 862

به "رئال صدر و ال کلاسیکو را یکجا برد، بارسا در برنابئو حرفی برای گفتن نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئال صدر و ال کلاسیکو را یکجا برد، بارسا در برنابئو حرفی برای گفتن نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید