حمایت کامل انجمن علمای یمن از عملیات نصر من الله

به گزارش شاتر عکاسی، انجمن علمای یمن با صدور بیانیه ای درباره عملیات نصر ارتش یمن در جنوب عربستان گفت که این عملیات سیلی محکمی به صورت عناصر مزدور و رسوایی بزرگ برای ائتلاف سعودی-آمریکایی است.

حمایت کامل انجمن علمای یمن از عملیات نصر من الله

به گزارش گروه بین الملل شاتر عکاسی، انجمن علمای یمن روز دوشنبه بیانیه ای را در خصوص عملیات نصر من الله ارتش یمن در جنوب عربستان که در آن هزاران نفر از شبه نظامیان ائتلاف سعودی اسیر شده اند، منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری انصارالله، انجمن علمای یمن در این بیانیه خود از پیروزی اخلاقی و انسانی رزمندگان یمنی در تعامل آن ها با اسرای ائتلاف سعودی تمجید کرد.

در ادامه بیانیه آمده است: از عربستان و امارات و حکام این دو کشور می خواهیم که طرح رئیس شورای عالی سیاسی یمن را بپذیرند، اما کبر و غرورشان آن ها را به ورطه نابودی خواهد کشاند.

انجمن علمای یمن تاکید کرد که اگر حملات و محاصره علیه یمن ادامه داشته باشد، از رهبران انقلابی و سیاسی و ارتش قهرمان خود خواهیم خواست که با همه توان پاسخ دهند.

انجمن علمای یمن تاکید کرد که عملیات نصر من الله رسوایی بزرگ برای مزدوران و ائتلاف سعودی به فرماندهی آمریکا و حکومت شیطانی سعودی است.

یحیی سریع سخنگوی نیرو های مسلح یمن روز شنبه گذشته در یک نشست خبری از اجرای عملیات نظامی بزرگ موسوم به نصر من الله علیه ارتش سعودی در جنوب عربستان خبر داد و گفت که این عملیات چند ماهی است که ادامه دارد.

به گزارش المسیره، سخنگوی نیرو های مسلح یمن گفت که در عملیات نصر من الله در محور نجران (جنوب عربستان)، سه تیپ سعودی متلاشی شدند. سریع تاکید کرد که عملیات ارتش یمن در محور نجران از بزرگترین عملیات فریب نیرو های یمنی از ابتدای جنگ محسوب می شود

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 438

به "حمایت کامل انجمن علمای یمن از عملیات نصر من الله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت کامل انجمن علمای یمن از عملیات نصر من الله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید