بهزاد صدیقی دبیر دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی شد

به گزارش شاتر عکاسی، با حکم رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری استاد اکبر رادی، بهزاد صدیقی دبیر دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی شد.

بهزاد صدیقی دبیر دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی شد

به گزارش ، بهزاد صدیقی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر ایران که دبیری نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی را بر عهده داشت با حکم حمیده بانوعنقا رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری استاد اکبر رادی و رئیس شورای سیاست گذاری دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی به عنوان دبیر این رخداد فرهنگی هنری منصوب شد.

به گزارش امور ارتباطات رسانه ای دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، متن حکم انتصاب بهزاد صدیقی به این شرح است:

به نام خداوند قلم و زیبایی

هنرمند گرامی

جناب آقای بهزاد صدیقی

با توجه به تجربه گرانسنگ جناب عالی در دبیری نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی و نظر به تجربیات ارزش مندتان در حوزه مدیریت فرهنگی هنری و دبیری جشن های تئاتری و همچنین کوشش های بی دریغ تان برای اعتلای تئاتر و نمایش نامه نویسی، بدین وسیله آن جناب را به عنوان دبیر دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی منصوب و معرفی می کنم. بدون تردید حضور ارزشمندتان در این رویداد ملی فرهنگی تأثیرگذار و افتخارآفرین خواهدبود.

با قدردانی از کوشش های بی شائبه و همیشگی جناب عالی در بنیاد اکبر رادی و نیز سپاس برای پذیرش این مسئولیت خطیر، موفقیت جناب عالی را در هرچه باشکوه تر برگزارکردن این دوره جشنواره آرزومندم و از خداوند یکتا برای آن جناب سرافرازی پیوسته خواهانم.

حمیده بانو عنقا

رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری استاد اکبر رادی

و رئیس شورای سیاست گذاری دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی

دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی با همکاری اداره کل هنر های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری نهاد هایی همچون شهرداری تهران، شورای اسلامی شهر تهران، خانه تئاتر، خانه هنرمندان ایران، منطقه فرهنگی هنری شش و فرهنگسرای سرو، مرکز هنر های نمایشی رادیو (رادیو نمایش) از 27 تا 30 آذرماه 1398 در تهران برگزار می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 432

به "بهزاد صدیقی دبیر دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهزاد صدیقی دبیر دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید