آخرین گروه هفت؛ تصویر چین از نشست جی هفت

به گزارش شاتر عکاسی، خبرگزاری خبرنگاران- در پی حمایت گسترده غربی ها از درخواست نخست وزیر استرالیا برای انجام یک تحقیق جدید در مورد منشا کووید، چین یک تصویر عجیب الهام گرفته شده از تابلوی مشهور شام آخر لئوناردو داوینچی را با تیتر آخرین گروه هفت منتشر کرد.

آخرین گروه هفت؛ تصویر چین از نشست جی هفت

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از دیلی میل، این تصویر منتشر شده از سوی چین تحت عنوان آخرین گروه هفت یک هجو از تابلوی شام آخر لئوناردو داوینچی است که از حضرت عیسی (ع) قبل از به صلیب کشیده شدن، کشیده شده است.

تصویر هجو مذکور که از سوی هنرمندی به نام بانتون گلائو آتانگ در شبکه ویبو منتشر شده، حیوانات مشهور ملی کشورهای انگلیس، ایتالیا، کانادا، ژاپن، آلمان، فرانسه، هند و استرالیا در حال دسیسه چینی برای حکم راندن بر دنیا به تصویر کشیده شده اند.

این تصویر از سوی چند رسانه مشهور چین شامل نشریه گلوبال تایمز باز منتشر شده است و در آن حیوانات پشت یک میز حاوی یک کیک به شکل نقشه چین نشسته اند. این تصویر روز یکشنبه در پی برگزاری اجلاس سران گروه هفت در کورنوال انگلیس در رسانه های اجتماعی چینی در سطحی وسیع منتشر شده برداشتی از تابلوی شامل آخر عیسی مسیح و حواریون او قبل از به صلیب کشیده شدن است.

در متن همراه این تصویر نوشته شده است، از این طریق ما می توانیم همچنان بر دنیا حکم برانیم و نشان می دهد که این رهبران توسط ستونهای پول احاطه شده اند.

کاربران رسانه های اجتماعی در چین این تصویر را در شبکه ویبو منتشر نموده و رهبران گروه هفت را به تمسخر گرفتند و یکی از آنها گفت، این شاید شام آخر آنها باشد.

اخیرا اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا در اجلاس گروه هفت با حمایت کلیدی رهبران شرکت کننده در این اجلاس در ارتباط با وعده چندجانبه برای مقابله با تخریبهای مالی چین و همچنین سرکوبگری مستبدانه در هنگ کنگ روبرو شد. در کاریکاتور منتشر شده توسط چین، آمریکا به شکل یک عقاب سرسفید در مرکز میز به تصویر کشیده شده در حالی که انگلیس به شکل شیر، استرالیا به شکل کانگارو، فرانسه به شکل خروس، هند به شکل یک فیل، کانادا به شکل یک سگ آبی، ایتالیا به شکل یک گروه، ژاپن به شکل یک سگ و آلمان به شکل یک شاهین به تصویر کشیده شده اند.

در این کاریکاتور حیوان کانگارو به نمایندگی از استرالیا دستش را روی میز دراز نموده تا به پولی که آمریکا در حال چاپ کردن است دسترسی پیدا کند.

روزنامه گلوبال تایمز در متنی درباره این کاریکاتور نوشت: کانگارو نماد استرالیای دورو است که فعالانه با آمریکا در زمینه مهار چین همکاری می نماید اما در عین حال مشتاق به کسب پول از چین، بزرگترین شریک تجاری اش است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 تیر 1400 بروزرسانی: 20 تیر 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1708

به "آخرین گروه هفت؛ تصویر چین از نشست جی هفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین گروه هفت؛ تصویر چین از نشست جی هفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید