گسترش همکاری بانک تجارت و صندوق نوآوری و شکوفایی

به گزارش شاتر عکاسی، راهکارهای گسترش و توسعه همکاری های بانک تجارت و صندوق نوآوری و شکوفایی در جلسه ای با حضور مدیرعامل بانک، رئیس هیات عامل صندوق و مدیران ارشد دوطرف مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

گسترش همکاری بانک تجارت و صندوق نوآوری و شکوفایی

جهت دریافت مشاوره خدمات قالب طراحی کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران، بنابراعلام روابط عمومی بانک تجارت، در این جلسه که به میزبانی بانک برگزار گردید، رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت از آمادگی این بانک برای افزایش و تنوع همکاری در سطوح مختلف اطلاع داد.

مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به سرویس های قابل ارائه به شرکت های معرفی شده به صندوق گفت: سال هاست که بانک تجارت بانک نخست در زمینه صدور ضمانتنامه و گشایش اعتبارات اسنادی است و تجربه بانک در این زمینه به عنوان مزیت رقابتی برجسته می تواند راهگشای احتیاجهای شرکت های معرفی شده از سوی صندوق باشد.

دولت آبادی با بیان اینکه باید در زمینه استفاده از خدمات تامین اقتصادی مختلف از جمله صدور ضمانتنامه و گشایش اعتبارات اسنادی برای مشتریان صندوق و بانک فرهنگ سازی گردد، از آمادگی بانک تجارت برای بومی سازی خدمات بانکی متناسب با احتیاج شرکت های معرفی شده از سوی صندوق با هدف کاهش هزینه تامین اقتصادی اطلاع داد.

مدیرعامل بانک تجارت با تاکید بر اینکه می خواهیم در سطح و تنوع همکاری با صندوق، بانک نخست کشور باشیم اضافه نمود: شعب و مناطق بانک به همین دلیل و در قالب قوانین و بخشنامه های بانکی ملزم به همکاری مجدانه با مشتریان صندوق هستند.

وی اضافه نمود: مجموعه بانک تجارت حمایت از شرکت های دانش بنیان و کارآفرین را به عنوان اهرم پویاسازی اقتصاد کشور در برنامه خود قرار داده و به همین دلیل اواخر آذرماه همزمان با چهل سالگی بانک تجارت، مرکز نوآوری این بانک به عنوان یک بانک شتاب دهنده حوزه فین تک با نام پنجره نوآوری تجارت (TIWIN) و با هدف توسعه فعالیت های حمایتی از کسب و کارهای فناورانه افتتاح شد.

دکتر وحدت: شرکت های دانش بنیان ضمانتنامه را با بانک تجارت می شناسند

علی وحدت رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی نیز در ابتدای این جلسه، همکاری دوطرف در امسال را پیروز ارزیابی و از خدمات بانک تجارت به ویژه در زمینه صدور ضمانتنامه برای شرکت های متقاضی و معرفی شده از صندوق قدردانی کرد.

دکتر وحدت با بیان اینکه تسهیلات اعطایی به شرکت های دانش بنیان دارای کمترین ریسک و بیشترین بازده هستند اضافه نمود: درحال حاضر بین شرکت های دانش بنیان که با صندوق همکاری می نمایند بهترین بانک برای دریافت ضمانتنامه را بانک تجارت می دانند و صندوق از تعمیم این تجربه پیروز در سایر زمینه ها در همکاری با بانک تجارت استقبال می نماید.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 719

به "گسترش همکاری بانک تجارت و صندوق نوآوری و شکوفایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گسترش همکاری بانک تجارت و صندوق نوآوری و شکوفایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید