کنترل درجه 90 درصد داوران بین المللی کشتی ایران در کرمانشاه و شیراز، نتیجه بررسی مجدد داوری کشتی نصیری اعلام می شود

به گزارش شاتر عکاسی، در طول برگزاری دو جام بین المللی کشتی آزاد و فرنگی تختی در کرمانشاه و شیراز، 90 درصد داوران بین المللی ایران کنترل درجه شدند.

کنترل درجه 90 درصد داوران بین المللی کشتی ایران در کرمانشاه و شیراز، نتیجه بررسی مجدد داوری کشتی نصیری اعلام می شود

به گزارش خبرنگاران، رقابت های کشتی آزاد جام تختی روزهای 18 تا 20 دی ماه در کرمانشاه و در رشته کشتی فرنگی نیز طی روزهای 3 و 4 بهمن در شیراز به انجام رسید.

هرچند در هر دو رشته تیم های خارجی به لحاظ کیفی و کمی نتوانستند انتظارات را برآورده کنند، اما اتفاق خوبی که به جهت اطلاق عنوان بین المللی به این رقابت ها رخ داد، کنترل درجه 90 درصد داوران بین المللی کشتی ایران در این دو رویداد بود.

داوران درجه یک بین المللی در یک سال دو بار، داوران درجه دو بین المللی سالی یک بار و داوران درجه سه بین المللی کشتی دو سال یک بار باید در مسابقه ای بین المللی کنترل درجه شوند که به تایید ناصر فروتن رئیس کمیته داوران به لحاظ قضاوت داوران بین المللی در کرمانشاه و شیراز رکورد خوبی حاصل شده است.

داوران S1 کشتی ایران نیز در رقابت های قهرمانی 2020 آسیا کنترل درجه خواهند شد.

خبر دیگر از کمیته داوران فدراسیون کشتی اینکه، بعد از درخواست کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد برای بررسی داوری دو کشتی میثم نصیری با امیرحسین مقصودی و امیرمحمد یزدانی در جام تختی کرمانشاه، این دو مبارزه مورد بررسی قرار گرفته و به گفته فروتن نتیجه به زودی اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 748

به "کنترل درجه 90 درصد داوران بین المللی کشتی ایران در کرمانشاه و شیراز، نتیجه بررسی مجدد داوری کشتی نصیری اعلام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنترل درجه 90 درصد داوران بین المللی کشتی ایران در کرمانشاه و شیراز، نتیجه بررسی مجدد داوری کشتی نصیری اعلام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید