طرفداران ترامپ خواهان خرید خانه کودکی او به عنوان هدیه خداحافظی

به گزارش شاتر عکاسی، خانه کودکی دونالد ترامپ در نیویورک- که از سال 2016 تا به امروز دو مرتبه فروخته شده- دوباره به بازار فروش برگشته است.

طرفداران ترامپ خواهان خرید خانه کودکی او به عنوان هدیه خداحافظی

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به نقل از روزنامه تلگراف، اما این بار، آژانس املاک مستقیماً در حال درخواست از طرفداران رئیس جمهور برای خرید خانه به قیمت بی سابقه 3 میلیون دلار و دادن آن به رئیس جمهور به عنوان یک هدیه است.

آژانس Paramount Realty روز سه شنبه، جمع آوری سرمایه در سایت سرمایه گذاری جمعی GoFundMe را ایجاد کرد و از طرفداران ترامپ خواست برای رسیدن به مبلغ 3 میلیون دلار، یاری اقتصادی اهدا نمایند.

اگر این پول گردآوری گردد، خانه به رئیس جمهور در حال خروج داده می گردد.

این آژانس سعی کرد خانه کودکی دونالد ترامپ را که در محله ثروتمند Jamaica Estates واقع در منطقه کویینز نیویورک واقع شده، در مزایده های سنتی به مبلغ 3 میلیون دلار بفروشد، اما پیروز نشد.

میشا حقانی، مشاور املاک Paramount به خبرگزاری فرانسه گفت: آژانس سپس به ایده سرمایه گذاری جمعی رسید که هرگز قبلاً انجام نشده بود.

وی اظهار کرد: احتمال اینکه یک میلیون نفر از طرفداران ترامپ هر کدام سه دلار بپردازند، از اینکه یک خریدار ثروتمند 3 میلیون دلار بپردازد، بیشتر است.

بر اساس معیارهای املاک و مستغلات حقانی، خانه 5 اتاق خوابه ای که دونالد ترامپ تا سن 4 سالگی در آنجا زندگی می کرد و بعد از آنجا به خانه ای مرفه تر در همان نزدیکی جابه جا شد، بیش از یک میلیون دلار نمی ارزد؛ اما ارزش ناملموس آن است که این خانه را منحصر به فرد می نماید.

آقای حقانی شرح داد: این خانه اندکی بعد از رئیس جمهور شدن ترامپ در مارس 2017 به قیمت 2.14 میلیون دلار فروخته شد؛ و حالا که این شخص بانفوذ پیشین عرصه املاک قرار است در ژانویه کاخ سفید را ترک کند، خرید خانه کودکی وی، تقریباً به منزله تشکر یا هدیه سرراهی کسانی است که عاشق او هستند.

وی اضافه کرد: به آقای ترامپ که ایالت محل اقامت خود را در اکتبر 2019 از نیویورک به فلوریدا تغییر داده، در خصوص پروژه خانه مشاوره ای داده نشده است.

این مشاور املاک گفت: حتی اگر دیگر این خانه را نخواهد- اگر چه در سال 2016 که خانه برای فروش نهاده شد گفت می خواهد آن را بخرد- این طور نیست که هوادارنش برای هیچ و پوچ سرمایه گذاری نموده باشند؛ صفحه GoFundMe بیان می نماید که این خانه سپس به خیریه ای به انتخاب آقای ترامپ، اهدا خواهد شد.

وی گفت: و اگر دونالد ترامپ خیریه ای انتخاب نکند، ما یکی برای او انتخاب خواهیم کرد.

بلافاصله بعد از ایجاد صفحه GoFundMe برای خانه کودکی ترامپ، این سایت جمع نماینده سرمایه، یک اهدایی 45 دلاری دریافت کرد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1377

به "طرفداران ترامپ خواهان خرید خانه کودکی او به عنوان هدیه خداحافظی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفداران ترامپ خواهان خرید خانه کودکی او به عنوان هدیه خداحافظی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید