مقاله: جارو مرکزی چیست و در کجا کاربرد دارد؟

به گزارش شاتر عکاسی، جارو مرکزی نوعی از مکنده یا جاروبرقی می باشد که بصورت یک تجهیز دائم و ثابت در محیط های مسکونی، تجاری و صنعتی نصب می گردد. سیستم های مکنده یا جاروی مرکزی به منظور حذف آلودگی و پسماندها و انتقال آنها از طریق لوله های ثابت به یک مخزن جمع آوری واقع در مکان بهینه، طراحی شده اند.

مقاله: جارو مرکزی چیست و در کجا کاربرد دارد؟

بعبارت ساده تر یک جاروی مرکزی شبکه ای از لوله ها، اتصالات و زانویی ها با طراحی خاص است که همگی به یک واحد مکش مرکزی و مخزن متصل شده اند. بدین ترتیب قدرت مکش در سرتاسر ساختمان یا تاسیسات توزیع می گردد

جاروی مرکزی در اماکن مسکونی کوچک و بزرگ، برج ها، هتل ها، محل های عمومی کارخانه ها، کارواش ها، نمایشگاه ها، سینماها، بیمارستان ها، پایانه ها، آزمایشگاه ها، درمانگاه ها، دندانپزشکی و دیگر محل ها به کار می رود.

جارو مرکزی دارای سیستم لوله کشی در کل منزل می باشد و راحتی و آرامش را برای ساکنین به همراه دارد. کارکردن با جاروی مرکزی راحت بوده و بدون جابجا کردن دستگاه، فقط با استفاده از خرطومی فنری (استرچ) می توان تمام خانه را نظافت نمود. برای استفاده از جارو مرکزی می توان به راحتی لوله خرطومی را به پریز آن وصل کرد و بدون هیچگونه سر و صدا از نظافت منزل لذت برد.

لوله ها و داکت های رابط بین دهانه مکش و واحد مکش و مخزن به منظور حفظ زیبایی و نظم محیط قابل مشاهده نبوده و در بخش های داخلی دیوارها نصب می گردند.

منبع مقاله: جارو مرکزی چیست و در کجا کاربرد دارد؟

انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1844

به "مقاله: جارو مرکزی چیست و در کجا کاربرد دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: جارو مرکزی چیست و در کجا کاربرد دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید