معلمان فرهیخته و فداکار سرمایه های جامعه تعلیم و تربیت هستند

به گزارش شاتر عکاسی، وزیر آموزش و پرورش با حضور در منزل شهید مدافع حرم تبریز صادق عدالت اکبری با مادر این شهید سرافراز دیدار و مصاحبه کرد.

معلمان فرهیخته و فداکار سرمایه های جامعه تعلیم و تربیت هستند

با وبسایت گردشگری سازمان میراث فرهنگی همراه باشید.

به گزارش خبرنگار حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش با همراهی استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با حضور در منزل مادر و معلم فرهنگی شهید مدافع حرم صادق عدالت اکبری گفت: باعث افتخار است که افراد با سابقه ای در نظام تعلیم و تربیت مادران شهیدی همچون شما را بعنوان سرمایه آموزش و پرورش کشور دارد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: همه افتخار جامعه تعلیم و تربیت کشور نیرو های فرهیخته و فداکار است که با تربیت اسلامی فرزندانی پرورش داده اند که پاسداری از اسلام و کشور سرلوحه کارشان بوده است.

حاجی میرزایی گفت: اگر بتوانیم ظرفیت دانش آموزان را با شناخت کافی بالا ببریم ایجاد معنویت کرده ایم چرا که در سند تحول بنیادین مهم ترین کارکرد آموزش و پرورش به سمت تربیت کردن است.

او با اشاره به اینکه آموزش و پرورش در دهه های گذشته تغییراتی شتابزده را تجربه کرده است و اگر اجرای سند تحول هم شتابزده باشد به هدف نمی رسد، گفت:ما ماموریت داریم نظام سنجش چند ساحتی داشته باشیم.

گفتنی است در خاتمه این دیدار وزیر آموزش و پرورش از غفوری مدیر دبیرستان شاهد و مادر شهید مدافع حرم صادق عدالت اکبری تقدیر کرد.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 674

به "معلمان فرهیخته و فداکار سرمایه های جامعه تعلیم و تربیت هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معلمان فرهیخته و فداکار سرمایه های جامعه تعلیم و تربیت هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید