مشتری هست اما پرسپولیس جایگزین ندارد ، منشا می ماند

به گزارش شاتر عکاسی، گادوین منشا مشتری دارد اما مشکل این است که پرسپولیس هنوز برایش جایگزین پیدا نکرده که با خیال راحت او را بفروشد.

مشتری هست اما پرسپولیس جایگزین ندارد ، منشا می ماند

با هر موقعیتی که گادوین منشا از دست می داد، یک بار شایعه جدایی اش را می شنیدیم. البته که عملکردش راضی نماینده نبود اما دست های خالی سرمربی چاره ای جز اعتماد به او باقی نمی گذاشت. همان موقع اما مدام می گفتند پنجره ها که باز گردد، برانکو اولین نفر این مهاجم نیجریه ای را از پرسپولیس بیرون می نماید. حال آنکه آقای سرمربی نه تنها نام منشا را در فهرست مازادش ننوشت، بلکه حتی در صورت جذب مهاجم جدید هم معلوم نیست که او را رد کند.

با این حال باشگاه بدش نمی آید با فروش این بازیکن، در آمدزایی کند. البته به شرطی که برانکو ایوانکوویچ تصمیم به کنار گذاشتن او باشد که با توجه به ناکامی پرسپولیس در جذب مهاجم جایگزین، بعید است او راضی به این جدایی باشد.

درست مثل خودِ گادوین منشا که حرف های چند روز پیشش با ایران ورزشی را یک بار دیگر تکرار نموده و از تمایلش به ماندن در پرسپولیس خبر داده است: من دو هفته قبل برای دریافت مطالباتم به دفتر باشگاه رفتم. مسائلی هم بود که نباید اینجا بگویم و مربوط به اتفاقات داخل باشگاه و خانواده پرسپولیس است. به هر حال از مسئولان باشگاه خداحافظی کردم تا زمان تعطیلاتم آغاز گردد. بعد هم از ایران خارج شدم اما درباره جدایی از پرسپولیس هیچ حرفی نزدیم. هیچکس به من در مورد رفتن از پرسپولیس چیزی نگفت و من بدون اینکه صحبتی از رفتن نموده باشم، از تهران خارج شدم. حالا هم در کنار خانواده ام هستم و بعد از انتها تعطیلات به تهران برمی گردم تا مثل قبل با تیم تمرین کنم.

این مهاجم نیجریه ای در ادامه یک بار دیگر تاکید نموده که از قرار دریافت نامش در فهرست مازاد باشگاه و برانکو بی خبر است: من هم شنیده ام که این مسائل مطرح شده و خیلی ها به منم گفتند برانکو تو را نمی خواهد اما این حرف اصلا واقعیت ندارد. اگر کسی به من می گفت در لیست پرسپولیس برای نیم فصل دوم قرار ندارم، حتما خودم آن را رسانه ای می کردم و می رفتم چون دلم نمی خواهد بلاتکلیف باشم اما واقعیت این است که چنین موضوعی در میان نبود. هر چند به نظر خودم دلیلی هم وجود ندارد که نامم را در لیست بازیکنان خروجی پرسپولیس بنویسند.

او سپس در توجیه این ادعا، از خودش و عملکردش این طور دفاع نموده است: من تمام کوششم را کردم تا جزو بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس باشم و به این تیم یاری کنم. همین الان هم با اینکه در تعطیلات هستم، اهداف زیادی در سر دارم و می خواهم بهترین بازیکن تیمم باشم. می خواهم در هر بازی گل های زیادی بزنم و کارهای مهمی انجام بدهم اما هر دیدار برای همه ما، شرایط خاصی دارد. گادوین منشا از شنیدن شایعه جدایی اش آنقدر ناراحت است که یک بار دیگر آن را تکذیب نموده: امروز می گویند نام من در لیست فروش است و حتما فردا حرف های دیگری می زنند اما من تا انتها فصل قرارداد دارم و تا انتها قراردادم در پرسپولیس می مانم. آنهایی که این حرف ها را می زنند، بالاخره خواهند دید که در پرسپولیس هستم و تا روز آخر قرارداد، به کارم ادامه می دهم.

مهاجم نیجریه ای پرسپولیس حرف هایش را این طور ادامه داده است: می دانم که ما قرار است این فصل هم قهرمان لیگ شویم و یک جشن بزرگ بگیریم. همه بازیکنان آماده این جشن هستند و برای رسیدن به آن کوشش می نمایند. ما همیشه کنار هم حرکت می کنیم تا مثل نیم فصل اول، یک تیم پرقدرت باشیم. کسی فکرش را هم نمی کرد که پرسپولیس در 15 بازی اول خود با آن همه مسئله ای که داشت، بتواند به اندازه مدعیان قهرمانی امتیاز به دست بیاورد اما دیدید که این اتفاق رخ داد و حالا همه ما خوشحال و امیدوار هستیم. با همین انگیزه هایی که داریم، نیم فصل دوم را آغاز می کنیم و مطمئن باشید با حضور بازیکنان جدید، تیم پرقدرتی خواهیم داشت.

منشا در آخر هم گفته که حضور بازیکنان جدید، نگرانش ننموده: دلیلی ندارد نگران باشم چون من هر روز در تمرینات کوشش می کنم و هدف های بزرگی هم دارم. ما همه با هم رقابت می کنیم و مطمئن باشید هر اتفاقی که به سود پرسپولیس باشد، رخ می دهد.

2 - 670

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 24 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 124

به "مشتری هست اما پرسپولیس جایگزین ندارد ، منشا می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشتری هست اما پرسپولیس جایگزین ندارد ، منشا می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید