مجله تایم با پنج جلد ویژه مبارزان کرونا منتشر شد

به گزارش شاتر عکاسی، هفته نامه تایم جدیدترین شماره خود را با پنج عکس روی جلد متفاوت برای ادای احترام به کارکنان خط مقدم مبارزه ویروس کرونا منتشر کرد.

مجله تایم با پنج جلد ویژه مبارزان کرونا منتشر شد

به گزارش خبرنگاران، این تصاویر که با عنوان کارکنان اساسی در مبارزه با ویروس کرونا توصیف شده، در واقع ادای احترام به آن دسته افرادی است که با بنا به شغل خود روزانه جانشان را در دوران این وقوع این بحران جهانی به خطر می اندازند. جلد این شماره شامل تصاویری از کادر پزشکی، متخصان بیهوشی و حتی کارکنان فروشگاه مواد غذایی و کافه تریاها در آمریکاست.

داستان هر یک از این افراد در مواجهه با ویروس کرونا در نسخه چاپی و آنلاین مجله تایم منتشر شده و شامل عکس، ویدئو و مصاحبه خبرنگاران مجله تایم با این افراد است.

رسانه های خبری که این روزها اغلب دورکاری می کنند، برای پوشش بحران جهانی شیوع ویروس کرونا نیاز به خلاقیت بیشتری دارند؛ گرچه برخی از خبرنگاران چون لارن دل وال و میگوئل ماکز از شبکه خبری سی ان ان و شارلوت آلتر از مجله تایم مجوز حضور در بیمارستان ها را برای پوشش خبری دریافت کرده اند که البته مدت زمان محدودی می توانند در فضای درمانی حضور یابند و همچنین باید اقدامات احتیاطی سختگیرانه ای را رعایت کنند.

در حالی که جهان با این بحران بزرگ دست و پنجه نرم می کند، بسیاری از فعالیت های رسانه بیشتر به ویدئو و عکس هایی وابسته است که کادر درمان از فعالیت های روزانه خود و همچنین ترس ها و پیروزی های خود در مبارزه با کرونا منتشر می کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 963

به "مجله تایم با پنج جلد ویژه مبارزان کرونا منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجله تایم با پنج جلد ویژه مبارزان کرونا منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید