قیمت تخم مرغ بالاخره چقدر است؟

به گزارش شاتر عکاسی، خبرنگاران : رئیس اتحادیه سوپر مارکت داران گفت: چندی پیش دولت گفت هر شانه تخم مرغ تقریبا 20 هزار تومان است در حالی که هم اکنون قیمت هر شانه تخم مرغ در فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکت نزدیک به 31 هزار تومان می رسد.

قیمت تخم مرغ بالاخره چقدر است؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، رئیس اتحادیه سوپر مارکت داران گفت: چندی پیش دولت گفت هر شانه تخم مرغ تقریبا 20 هزار تومان است در حالی که هم اکنون قیمت هر شانه تخم مرغ در فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکت نزدیک به 31 هزار تومان می رسد.

سعید درخشانی در مورد قیمت هر شانه تخم مرغ گفت: قیمت ها بستگی دارد به طوری که فروشگاه ها آن را شانه ای 28 هزار تومان خریداری می کنند و 30 هزار تومان به فروش می رسانند، البته این رویه برای فروشگاه های زنجیره ای نیز وجود دارد. چرایی این مساله را باید در جای دیگری جست و جو کرد.

وی خاطر نشان کرد: چندی پیش دولت گفت هر شانه تخم مرغ تقریبا 20 هزار تومان است در حالی که هم اکنون قیمت هر شانه تخم مرغ در فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکت نزدیک به 31 هزار تومان است و معلوم نیست تخم مرع شان ای 20 هزار تومان را از کجا می توان پیدا کرد؟ چراکه در حال حاضر نرخ بازار چیز دیگری است و به هر مغازه ای که مراجعه کنید نرخ تخم مرغ شانه ای کمتر از 28 هزار تومان نیست.

این درحال است که عباس تابش، رییس سازمان حمایت، در این مورد گفته بود: قیمت مصوب هر کیلو تخم مرغ در درب مدغداری ها، 9 هزار و 500 تومان است که اگر به این قیمت تغییرات قیمت واکسن و حمل و نقل را اضافه کنیم مبلغی کمتر از 300 تومان می شود در نتیجه قیمت مصوب تخم مرغ در بازار پایین تر از 10 هزار تومان است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1220

به "قیمت تخم مرغ بالاخره چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت تخم مرغ بالاخره چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید