رونمایی رئیس شورای اروپا از طرح بلندمدت احیای اقتصاد اروپا

به گزارش شاتر عکاسی، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، شارل میشل رئیس شورای اروپا از طرح خود برای اجرای یک برنامه گسترده با هدف احیای اقتصاد اتحادیه اروپا رونمایی نموده و ابراز امیدواری کرد که رهبران 27 کشور عضو این اتحادیه در نشست هایی که در روزهای 17 و 18 ژوئیه برگزار خواهند شد، طرح بلندمدت او برای بهبود اقتصاد این اتحادیه را تصویب نمایند.

رونمایی رئیس شورای اروپا از طرح بلندمدت احیای اقتصاد اروپا

با ما سفر کنید و با تور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

میشل با اشاره به برنامه پیشنهادی کمیسیون اروپا درباره یک بسته محرک اقتصادی 750 میلیارد یورویی شامل یاری های اقتصادی به کشورهای عضو برای احیای اقتصادشان، بر این موضوع تاکید نمود که اکنون زمان تصمیم گیری و عمل است.

با این وجود رئیس شورای اروپا برخلاف قول پیشین در ماه فوریه، بودجه اتحادیه برای سال های 2021 تا 2027 میلادی را با کمی کاهش، به رقم یکهزار و 74 میلیارد یورو رساند.

رقم اولیه در پیش نویس این بودجه در ماه فوریه یک هزار و 94 میلیارد یورو درج شده بود.

رئیس شورای اروپا همچنین اظهار داشت که از محل بودجه ای 5 میلیارد یورویی، به تمام صنایع 27 کشور عضو اتحادیه که از برکزیت ضرر نموده اند، یاری خواهد شد.

شورای اروپا برای بازپرداخت وام 750 میلیارد یورویی، از کشورهای عضو خواسته است تا نرخ های اقتصادیاتی، خصوصا در زمینه انرژی های غیرسبز را افزایش دهند.

به این ترتیب صنایعی که در سال های آینده بیشترین فراوری گازهای گلخانه ای را دارند، ناگزیر بالاترین نرخ اقتصادیاتی نصیبشان می گردد و دقیقا فرایند معکوس، شامل حال صنایع سبز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1125

به "رونمایی رئیس شورای اروپا از طرح بلندمدت احیای اقتصاد اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی رئیس شورای اروپا از طرح بلندمدت احیای اقتصاد اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید