رقابت دو صحرانوردی کشور با معرفی نفرات برتر در سمنان پایان یافت

به گزارش شاتر عکاسی، علی اصغر نصیری گرجی در مصاحبه با خبرنگاران، ضمن بیان اینکه رقابت دو صحرا نوردی کشور در سمنان با معرفی نفرات برتر پایان یافت، ابراز داشت: در این دوره از مسابقات در محل پارک سوگان سمنان 53 دونده از 17 استان کشور شرکت کردند.

رقابت دو صحرانوردی کشور با معرفی نفرات برتر در سمنان پایان یافت

وی بابیان اینکه این مسابقات در سه رده سنی جوانان، بزرگ سالان و پیشکسوتان برگزارشده است، اضافه کرد: در رده سنی جوانان به طول هشت کیلومتر، محمدمهدی سلطان زاده دونده سمنانی مدال طلا را تصاحب کرد و شرکت کنندگان امیرحسین صوری ورزشکار گیلانی و امین جباری مطلق از آذربایجان شرقی به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

رئیس هیئت دوومیدانی استان سمنان بابیان اینکه نوید سلیمی پور در رده سنی بزرگ سالان به مدال طلا دست یافت، ابراز داشت: پژمان کرزه ای از همدان و حسین شیرقوی از آذربایجان شرقی در صندلی دوم و سوم بزرگ سالان ایستادند.

نصیری گرجی بابیان اینکه پیشکسوتان نیز جهت 14 کیلومتری را دویدند، توضیح داد: رقابت در رده سنی پیشکسوتان 35-40 سال با طلای فرامرز فرجی از تهران ادامه پیدا کرد و درنهایت در این رده سید مهدی تراهی از گیلان دوم شد.

وی با ابراز اینکه در رده 40 تا 45 سال از سید هاشم حسینی مازندران توانست به خط سرانجام مسابقات برسد، اضافه کرد: در رده سنی 45 تا 50 سال نیز احمد بیرانوند از لرستان اول، هادی رمضان نرگسی از گیلان و غیرت علی نوروزی از تهران دوم و سوم شدند.

رئیس هیئت دوومیدانی استان سمنان بابیان اینکه در رده سنی 50 تا 55 سال نیز سید رمضان میر صادقی از مازندران به خط سرانجام رسید، ابراز داشت: توکل رحیمی از سمنان و بهرام کریمیان از مازندران به ترتیب، مقام دوم و سوم این رده را تصاحب کردند.

نصیری گرجی بابیان اینکه در رده سنی 55 تا 60 سال همعمار سارچه و فیض الله دلدار از گلستان رده اول و دوم را کسب کردند و داریوش پور کریم خانی از تهران به مقام سوم رسید، توضیح داد: در رده سنی 60 تا 65 سال هم محمد سعید مجیدی از کردستان، داوود صیاد سروری از گیلان و عبدالله محمودی از تهران به ترتیب اول تا سوم این رقابت ها شدند.

وی اضافه کرد: در رده سنی 65 تا 70 سال نیز محمدرضا علیخانی از الیگودرز لرستان توانست از خط سرانجام عبور کند.

به گزارش خبرنگاران، این رقابت ها یادبود مرحوم مصطفی حسن آبادی بود که در آن دبیر فدراسیون نیز به همراه شرکت کنندگان این مسافت 14 کیلومتر را طی کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 235

به "رقابت دو صحرانوردی کشور با معرفی نفرات برتر در سمنان پایان یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت دو صحرانوردی کشور با معرفی نفرات برتر در سمنان پایان یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید