دنباله بازسازی فاینال فانتزی 7 به کارگردانی متفاوت سپرده شد

به گزارش شاتر عکاسی، بازسازی فاینال فانتزی 7، به عنوان یکی از مهم ترین و عظیمترین بازی های سال جاری، بخشی از یک پروژه عظیم است؛ طوری که ساخت بازسازی فاینال فانتزی 7 هنوز به انتها نرسیده و احتمالا چند شماره و قسمت دیگر ادامه خواهد داشت. تتسویا نومورا، کارگردان و طراح شخصیت معروف بعضی از قسمت های فاینال فانتزی، کارگردانی بازسازی فاینال فانتزی 7 را هم بر عهده داشت، اما او فقط روی ساخت دنباله های این بازی نظارت خوهد کرد.

دنباله بازسازی فاینال فانتزی 7 به کارگردانی متفاوت سپرده شد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

این خبر را شخص تتسویا نومورا در یک مصاحبه اعلام نموده است. طبق گفته نومورا، پایه بسیار خوبی برای بازسازی فاینال فانتزی 7 ساخته شده و به همین دلیل او با خیال راحت می تواند پروژه را به دیگر افراد تیم بسپارد.

تتسویا نومورا طی مصاحبه ای به هفته نامه فامیتسو گفته است: امروز از سه بازی مختلف در دنیای فاینال فانتزی 7 رونمایی کردیم. من شخصا در حال حاضر روی تعداد زیادی پروژه مشغول به کار هستم؛ بسیار بیشتر از گذشته. چون توانسته ایم به خوبی پایه و اساس گیم پلی را در بخش اول بازسازی فاینال فانتزی 7 طراحی کنیم و می دانیم چگونه باید آن را در آینده گسترش دهیم و چه پیشرفت هایی به آن بیاوریم، نائوکی هاماگوچی را به عنوان کارگردان قسمت بعدی انتخاب نموده ایم.

البته که نومورا اضافه نموده است که نقش او به عنوان ناظر روی تمام پروژه های این مجموعه، ادامه خواهد داشت: من به عنوان کارگردان کلی مجموعه فاینال فانتزی 7 شامل بازسازی ها و بازی های موبایل، فعالیت خواهم کرد. میزان دخالتم در بازی ها چندان فرق نخواهد کرد. امیدوارم به حمایت از من ادامه دهید.

اسکوئر انیکس به تازگی از نسخه پلی استیشن 5 بازسازی فاینال فانتزی 7 رونمایی کرد. این نسخه، در کنار پیشرفت های گرافیکی و قابلیت اجرای بازی با سرعت 60 فریم همچنین یک مرحله جدید با شخصیتی متفاوت دارد. طبق گفته تتسویا نومورا، ساخت بخش بعدی فاینال فانتزی 7 با در نظر دریافت سخت افزار قدرتمندتر پلی استیشن 5 شروع شده است و می توانیم انتظار داشته باشیم تا قسمت بعدی این بازی، با کیفیتی بالاتر ساخته گردد.

  • بازسازی فاینال فانتزی 7 برای پلی استیشن 5 با محتوای ویژه معرفی گردید

نائوکی هاماگوچی به عنوان دستیار کارگردان روی قسمت نخست فاینال فانتزی 7 و تحت نظر تتسویا نومورا فعالیت نموده و یکی از طراحان اصلی بازی بود. او پیش از این به هنگام توسعه سری بازی های فاینال فانتزی 13 به عنوان برنامه نویس ارشد حضور داشت.

تتسویا نومورا به غیر از کارگردانی مجموعه بازی های فاینال فانتزی 7، خالق و کارگردان سری بازی های کینگدام هارتس و طراح شخصیت بیشتر شخصیت های کل مجموعه فاینال فانتزی است.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از قسمت بعدی بازسازی فاینال فانتزی 7 در اختیار نداریم. بازسازی فاینال فانتزی 7 از امروز به صورت رایگان به مشترکان پلی استیشن پلاس ارائه می گردد و اگر مشترک این سرویس هستید و این بازی را تجربه ننموده اید، حتی اگر هوادار این سری بازی ها نیستید، پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان کنید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1497

به "دنباله بازسازی فاینال فانتزی 7 به کارگردانی متفاوت سپرده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنباله بازسازی فاینال فانتزی 7 به کارگردانی متفاوت سپرده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید