دستمزد باورنکردنی کی روش پس از بازگشت به ایران ، مطالبه عجیب سرمربی پرتغالی در مقایسه با 3 تیم ملی دیگر

به گزارش شاتر عکاسی، مقایسه دستمزد کارلوس کی روش برای نشستن روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران با 3 تیم ملی دیگری که قبلا هدایت آنها را برعهده گرفته بود شاید غیرقابل باور باشد.

دستمزد باورنکردنی کی روش پس از بازگشت به ایران ، مطالبه عجیب سرمربی پرتغالی در مقایسه با 3 تیم ملی دیگر

به گزارش خبرنگاران آنلاین، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با وجود انتقادهای برخی از اهالی فوتبال، هدایت یوزهای ایران را برعهده گرفت و سکان هدایت این تیم را در جام جهانی 2022 قطر بر عهده خواهد داشت.

  • آخرین مهلت کی روش برای اعلام لیست تیم ملی در جام جهانی 2022

برخلاف سه سال قبل، کی روش برای نشستن روی نیمکت تیم ملی دستمزد اندکی را از این فدراسیون مطالبه کرده است که در قیاس با دستمزد او در تیم ملی ایران بسیار اندک است.

کی روش در حالی چنین دستمزدی را مطالبه کرده که او بیش از مسائل مالی، علاقه مند به حضور در جام جهانی به عنوان سرمربی ایران بود. او در مصاحبه های اخیر خود عنوان کرده که پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی را قدردانی از خود نمی داند و اگر چیز جدیدی برای موفقیت با تیم ملی نداشت، این پیشنهاد را قبول نمی کرد. او همچنین در مصاحبه اخیر خود تاکید کرده است که تیم ملی ایران او را به جام جهانی می برد نه او ایران را.

همه بر سر این مساله که کی روش برای حضور در جام جهانی قید مسائل مالی را هم زده، توافق دارند و در حالت عادی با چنین مبالغی کار نمی کرد. به خصوص که دستمزدهای اخیر در دوره نخست حضور در ایران، در کلمبیا و مصر چند برابر دستمزد کنونی او بوده است.

در مدت زمان اخیر فدراسیون فوتبال بخشی از جزییات قرارداد کی روش و چهار دستیار خارجی او را منتشر کرده است. به گفته مهدی محمدنبی، دستمزد ماهانه کی روش 50 هزار یورو و دستیارانش (جمعا چهار نفر) 30 هزار یورو خواهد بود و مدت زمان قرارداد دو ماه و نیم است که جمعا 200 هزار یورو خواهد شد.

در این گزارش نگاهی خواهیم داشت به دستمزد ماهانه کی روش در تیم ملی پرتغال، ایران (دوره نخست)، کلمبیا، مصر و ایران (دوره دوم) که از کاهش چشمگیر دستمزد این مربی حکایت دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 مهر 1401 بروزرسانی: 1 مهر 1401 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 2154

به "دستمزد باورنکردنی کی روش پس از بازگشت به ایران ، مطالبه عجیب سرمربی پرتغالی در مقایسه با 3 تیم ملی دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستمزد باورنکردنی کی روش پس از بازگشت به ایران ، مطالبه عجیب سرمربی پرتغالی در مقایسه با 3 تیم ملی دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید