داستان کالدرون و عالیشاه مانند برانکو و رامین ، این رابطه درست شدنی نیست

به گزارش شاتر عکاسی، رابطه کالدرون و عالیشاه به نظر می رسد قرار نیست هرگز درست گردد.

داستان کالدرون و عالیشاه مانند برانکو و رامین ، این رابطه درست شدنی نیست

به گزارش شاتر عکاسی، امید عالیشاه یکبار دیگر از لیست پرسپولیس خط خورد تا احتمالا یکی از گرینه های اصلی لیست مازاد سرخپوشان باشد.

کالدرون مدت ها است که نشان داده اعتقادی به شماره 2 تیمش ندارد. بعضی شنیده ها حاکی از این است که صحبت های عالیشاه درباره کالدرون در یک جمع محبت آمیز به گوش سرمربی پرسپولیس رسیده و باعث عصبانیت کالدرون شده است.

این موضوع در کنار درگیری این بازیکن با سیامک نعمتی باعث شده تا کالدرون تصمیم بگیرد دیگر از این بازیکن استفاده نکند.

نکته جالب توجه اینجاست که به نظر می رسد رابطه کالدرون و عالیشاه کاملا شبیه به رابطه برانکو و رامین رضائیان است. رامین رضائیان ستاره آن روزهای پرسپولیس بعد از دلخوری سرمربی کروات سرخپوشان سعی کرد تا همه چیز را آرام جلوه دهد اما هرگز پیروز به انجام آن کار نشد و در نهایت بعد از درگیری با علیپور از پرسپولیس کنار گذاشته شد و حتی بعد از بخشیده شدن علیپور برانکو باز هم حاضر نشد این بازیکن را ببخشد و در نهایت رامین رضائیان به عنوان یکی از بازیکنان محبوب طرفداران از تیم کنار گذاشته شد.

نکته مهم اینجاست که برانکو در زمان حضور خود در پرسپولیس بازیکنان محبوبی مانند رامین و مسلمان را کنار گذاشت اما نتیجه گیری تیم باعث شده بود که کسی به او چیزی نگوید و حالا به نظر می رسد تا زمانی که تیم نتیجه می گیرد این اتفاق در مورد کالدرون هم رخ دهد . حالا باید دید در سرانجام نیم فصل چه سرنوشتی در انتظار عالیشاه خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 652

به "داستان کالدرون و عالیشاه مانند برانکو و رامین ، این رابطه درست شدنی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان کالدرون و عالیشاه مانند برانکو و رامین ، این رابطه درست شدنی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید