برگزاری مراسم پایانی جایزه شهید غنی پور

به گزارش شاتر عکاسی، به گزارش خبرنگاران ، بر اساس اعلام دبیرخانه این دوره از جشنواره، مراسم پایانی این جایزه که همه ساله در یکی از روزهای دوشنبه اسفندماه بعد از نماز مغرب و عشا در محل مسجد جوادالائمه (ع) برگزار می شد، سال جاری به دلیل محدودیت های ناشی از کرونا، ساعت 10 صبح روز دوشنبه 11 اسفند 99 به صورت مجازی برگزار و نتایج آن به صورت زنده از سایت اطلاع رسانی جایزه ادبی شهید حبیب غنی پور اعلام خواهد شد.

برگزاری مراسم پایانی جایزه شهید غنی پور

همچنین ابراهیم زاهدی مطلق، سرگروه بخش رمان بزرگسال جایزه شهید غنی پور با بیان این که نسل تازه ادبیات داستانی ایران، قصه ها و نجواهای اصیل خودش را می کارد و پرورش می دهد درباره کتاب های انتخاب شده در این گروه شرح داد: تعداد 900 کتاب که گفته می شد رمان باشند، در ابتدا شناسایی شدند. جدا کردن رمان ها از غیر رمان ها اولین مرحله از کار بود و سپس جدا کردن رمان هایی که می توانست در داوری های جشنواره حبیب حائز رتبه باشد. مرحله بعدی، ارجاع کتاب ها از سوی دبیرخانه به داوران بود که شامل 35 تعداد رمان می شد. پس از مطالعه آثار و دریافت نظرات داوران محترم، رمان های انتخاب شده به عنوان نامزد نهایی جایزه کتاب سال 99 حبیب تعیین و در مرحله بعد برگزیدگان نهایی معرفی شدند.

ابراهیم زاهدی مطلق، گلعلی بابایی، مصطفی خرامان، مهرداد غفارزاده و محمدعلی قربانی اعضای هیئت داوران این بخش از بیستمین جشنواره ادبی شهید حبیب غنی پور بوده اند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1512

به "برگزاری مراسم پایانی جایزه شهید غنی پور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مراسم پایانی جایزه شهید غنی پور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید