برنامه های سفر هیئت مالی تجاری ایتالیا به مازندران تشریح شد

به گزارش شاتر عکاسی، سخنگوی شورای اطلاع رسانی مازندران با اشاره به سفر سه روزه هیئت مالی تجاری کشور ایتالیا به مازندران، برنامه های این سفر را تشریح کرد.

برنامه های سفر هیئت مالی تجاری ایتالیا به مازندران تشریح شد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

احمد مظفری در گفت وگو با خبرنگار شاتر عکاسی در ساری، گفت: هیئت مالی تجاری کشور ایتالیا به سرپرستی استاندار مارکه ایتالیا صبح چهارشنبه 23 تیرماه وارد مازندران می گردد و در بدو ورود به استان، استانداران مازندران و مارکه ایتالیا دیداری مقدماتی با یکدیگر خواهند داشت.

وی اضافه نمود: بازدید از مرکز گل و گیاه قلی زاده در اوجی آباد آمل، شرکت فرآورده های لبنی کاله, مجتمع کشت و صنعت کمالی و مجتمع خاویاری قره برون در جویبار برنامه های روز چهارشنبه این هیئت 50 نفره ایتالیایی به مازندران است.

سخنگوی شورای اطلاع رسانی دولت در استان گفت: این هیئت در دومین روز سفر به مازندران در روز پنجشنبه از شرکت های مازی نور و فرش و موکت بابل بازدید و با فعالان تجاری و بخش خصوصی استان نیز نشست اختصاصی خواهند داشت.

مظفری گفت: هیئت مالی تجاری ایتالیا بعد از ظهر پنجشنبه نیز از ماشین سازی بادله، بندر امیرآباد و واحدهای مربوطه بازدید و یادداشت تفاهم همکاری و خواهر خواندگی ساری و آنکونا را منعقد خواهد نمود.

وی بیان نمود: این هیئت در روز پایانی سفر و آدینه بازدیدی از مجتمع گردشگری نمک آبرود در چالوس خواهد داشت.

مظفری گفت: این هیئت پنجاه نفره از استان مارکه ایتالیا به سرپرستی استاندار مارکه در سفر سه روزه به مازندران با ظرفیت های تولیدی، گردشگری و دانشگاهی مازندران آشنا خواهند شد.

وی یادآور شد: در این سفر، گروه های پنج گانه دانشگاهی، بازرگانی خارجی، کشاورزی،گردشگری و صنعت و خدمات بخش خصوصی, استاندار مارکه را همراهی می نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 580

به "برنامه های سفر هیئت مالی تجاری ایتالیا به مازندران تشریح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های سفر هیئت مالی تجاری ایتالیا به مازندران تشریح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید