اشتغال بیش از یک هزار و 800 جوان در پارک علم و فناوری گیلان

به گزارش شاتر عکاسی، بیش از یک هزار و 800 جوان تحصیلکرده در 350 موسسه و شرکت پارک علم و فناوری گیلان مشغول فعالیت هستند.

اشتغال بیش از یک هزار و 800 جوان در پارک علم و فناوری گیلان

مدیر موسسات و دهکده فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری گیلان گفت: 350 موسسه و شرکت با اشتغال بیش از یک هزار و 800 جوان تحصیلکرده دانشگاهی و متخصص در حوزه های کشاورزی، نانو فناوری، بایو فناوری، مکانیک، الکترونیک و صنایع غذایی در پارک مشغول فعالیت هستند.

ابراهیم کوهستانی اضافه نمود: پارک های علم و فناوری، به عنوان یکی از نهاد های اجتماعی و حلقه ای از زنجیره توسعه مالی مبتنی بر فناوری هستند.

او توضیح داد: حمایت پارک ها از صاحبان ایده و فراهم آوری زمینه اشتغال جوانان متعهد و متخصص نقش بسزایی در عرصه تولیدات صنعتی فناورانه دارد.

به گفته مدیر موسسات و دهکده فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری گیلان، این پارک دارای یک دهکده فناوری و نوآوری و 13 مرکز رشد مستقل و مشترک است.

آقای کوهستانی گفت: این پارک در کوشش است تا با ایجاد انگیزه و مدیریت جریان دانش و فناوری در میان دانشگاه ها و مراکز پژوهش و توسعه به رشد شرکت های دانش بنیان یاری کند.

او اعطای تسهیلات بانکی، ایجاد راه اندازی کارگاه و دفاتر اداری را از مهمترین مزیت استقرار شرکت ها را در پارک علم و فناوری گفت.

خبرنگاران گیلان رشت

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 مهر 1401 بروزرسانی: 25 مهر 1401 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 2165

به "اشتغال بیش از یک هزار و 800 جوان در پارک علم و فناوری گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتغال بیش از یک هزار و 800 جوان در پارک علم و فناوری گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید