آزادراه تهران- کرج پرترددترین آزادراه در غرب آسیا است

به گزارش شاتر عکاسی، رئیس پلیس راه استان البرز با بیان اینکه استان البرز استان ویژه ای از نظر در اختیار داشتن راه های مواصلاتی است، گفت: آزادراه تهران- کرج پرترددترین آزادراه در غرب آسیا است.

آزادراه تهران- کرج پرترددترین آزادراه در غرب آسیا است

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

به گزارش شاتر عکاسی از کرج، سرهنگ رضا گودرزی در مراسم راهوران محله که ظهر امروز در شهرک دنیا نما برگزار گردید، با اشاره به برنامه ریزی ها در بحث مدیریت ترافیک و انضباط ترافیکی و در نهایت کاهش جان باختگان گفت: استان البرز در بحث کاهش تصادفات در ناجا جزو برترین های پلیس راه کشور شده است.

رئیس پلیس راه استان البرز با بیان اینکه در استان البرز نیم درصد راه های کل کشور وجود دارد، ادامه داد: بین 12 الی 18 درصد ترافیک کشور در استان البرز وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه البرز استان ویژه ای از نظر در اختیار داشتن راه های مواصلاتی است، مطرح کرد: آزادراه تهران- کرج پرترددترین آزادراه در غرب آسیا است.

گودرزی با بیان اینکه جاده چالوس، چهارمین جاده زیبا در دنیاست که در البرز وجود دارد، اضافه نمود: آزادراه کرج-قزوین تنها آزادراه است که تمام جریان های ترافیکی مانند سواری، مسافربری، باربری و ترانزیتی در این آزادراه در حال حرکت است.

رئیس پلیس راه استان البرز با اشاره به اینکه در البرز فقط به صورت تیمی می توان کار کرد، گفت: این همکاری سبب کاهش 36 درصدی تصادفات فوتی در امسال نسبت به سال گذشته شده است.

وی با بیان اینکه در هفته پایانی فصل تابستان امسال 11.5 میلیون تردد در راه های مواصلاتی استان وجود داشت، اضافه نمود: در هیچ کجای کشور سابقه چنین ترددی وجود ندارد.

گودرزی با اشاره به اینکه در عید فطر یک میلیون و 650 تردد در استان وجود داشت، گفت: پلیس راه فقط به البرز خدمات نمی دهد و وصل نماینده 14 استان به پایتخت است.

وی با بیان اینکه پلیس البرز راه های تهران را هم پوشش می دهد، ادامه داد: اصحاب رسانه به ما در زمینه اطلاع رسانی یاری می نمایند و یاریگر نیروی انتظامی هستند. در سال گذشته در بحث کاهش تصادفات فوتی در کشور کاهش 100 درصدی در البرز وجود داشت و رتبه نخست را در کشور کسب کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 730

به "آزادراه تهران- کرج پرترددترین آزادراه در غرب آسیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادراه تهران- کرج پرترددترین آزادراه در غرب آسیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید