یک مدعی تازه برای دفاع چپ پرسپولیس

به گزارش شاتر عکاسی، شجاعی که دومین فصل حضورش در پرسپولیس را تجربه می کند در ابتدای سال 1400 مجبور به جراحی کتف خود شد و علاوه بر از دست دادن بازی های انتهایی لیگ بیستم، پیش فصل را نیز تحت نظارت پزشک و دور از تمرینات گروهی بود تا برای حضور در ترکیب پرسپولیس کار بسیار سختی را در پیش داشته باشد.

یک مدعی تازه برای دفاع چپ پرسپولیس

علی شجاعی اکنون در فهرست زیر 25 ساله های پرسپولیس واقع شده است، اما در صورت تمایل یحیی به تمدید با او، این بازیکن از فصل بعد سهمیه بزرگسال محسوب می شود؛ بنابراین شجاعی برای متقاعد کردن کادرفنی پرسپولیس به منظور اختصاص دادن یک سهمیه بزرگسال به او باید هرچه در توان دارد رو کند.

شجاعی در بازی پیکان تنها چند دقیقه بازی کرد و درحالی که پرسپولیس با دو-یک شدن بازی تحت فشار قرار داشت گل سوم را به پیکان زد تا آمادگی اش را نشان دهد.

شماره 23 سرخ ها در بازی مقابل ویستاتوربین به عنوان مدافع چپ از ابتدا به میدان رفت و پنج قطع توپ، دو نبرد هوایی پیروز، دقت پاس 78 درصدی به همراه 4 پاس کلیدی را ثبت کرد و پس از به بازی رفتن سعیدآقایی، او که به یک خط جلوتر اضافه شده بود پیروز شد چهارمین گل پرسپولیس را به زیبایی به ثمر برساند.

خط هافبک پرسپولیس ترافیک سنگینی دارد، اما این بازیکن چپ پا می تواند مدعی تازه بازی در پست دفاع چپ باشد و با سعید آقایی رقابت کند. قابلیت بازی در دفاع و هافبک و همچنین گلزن بودن این بازیکن می تواند به او برای انجام بازی های بیشتر در پرسپولیس کمک کند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 تیر 1401 بروزرسانی: 20 تیر 1401 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 2100

به "یک مدعی تازه برای دفاع چپ پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک مدعی تازه برای دفاع چپ پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید